Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 listopada, 2009

Analne

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Analne - wszystko ogólnie na ten temat.

Słowo analne jak i wiele innych tego typu jest w Polsce tematem tabu. Analne mogą być stosunki. Czyli seks zachodzący miedzy dwojgiem partnerów, przeciwnej płci lub nawet tej samej. Mniejsze część kobiet decyduje się na seks analny. Seks analny jest to wprowadzenie penisa, męskiego członka do odbytu partnerki lub partnera. Jeśli prącie wprowadzanie jest do odbytu mężczyzny, wówczas taki seks nazywany jest stosunkiem płciowym homoseksualnym.

Jak można sprawić sobie, partnerce lub partnerowi przyjemność analną? Jak przekonać partnerkę do seksu analnego. Przede wszystkim próba wprowadzenia czegokolwiek do anala, odbytu bez odpowiedniego nawilżenia może nie zakończyć się tak byśmy tego chcieli. Należy zaopatrzyć się w odpowiedni do tego celu żel. Jeśli o to zadbamy taki sex analny powinien być udany.

Kochać analnie można się w wielu pozycjach. Można w pozycji na pieska, można klasycznie, wtedy pupa partnerki powinna być na podwyższeniu, a nogi uniesione. Można także kochać się analnie na boku. Wielu mężczyzną duża przyjemność psychiczną sprawia wytrysk nasienia do pupy. Nie należy jednak zapominać o akceptacji takiej formy współżycia przez partnerkę/partnera.

Największe doznania analne zazwyczaj sprawiają różne zabawki erotyczne. Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn polecamy Analny Masturbator Żelowy lub też żelowy wibrator analny z wypostkami “Backdoor”. Dużą przyjemność także sprawia mały członek analny z kulkami. Podstawą jednak jakichkolwiek zabaw, penetracji czy czegokokolwiek innego związanego z analem jest odpowiednie nawilżenie, gdyż odbyt mimo dużego podniecenia nie potrafi go wytworzyć. Nie zapominajmy o tym.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Analne"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:30

Avatar

seks analny istniał od wieków i było dobrze. dzisiejsze kobiety wstydzą się trochę rozmawiać o analu. szczególnie te młode wstydzą się miłości greckiej

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja