Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

13 kwietnia, 2010

Analnie podobno przyjemniej

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Nieliczna część europejskich kobiet uważa, że seks analny jest dla nich przyjemniejszy niż klasyczny. Wiele kobiet dementuje te wypowiedzi jako bzdury, nie zgadzając się z nimi co tak sądzą. Część takich kobiet, to te którym ciężej jest uzyskać orgazm pochwowy. W masturbacji częściej decydują na damskie akcesoria przeznaczone do odbytu, takie jak wtyczki analne czy prążkowane członki do pupy. Przy stosowaniu tego typu zabawek stosuje się lubrykanty na bazie wody. Ponieważ mięśnie odbytu mają silne unerwienie i ucisk wkładanie i wyjmowanie tak ukształtowanych przedmiotów może sprawiać nam szczególną przyjemność. Czy kiedykolwiek przypadkiem nie zdarzyło Ci się, aby przy wypróżnianiu było Ci przyjemnie? Wyobraź sobie taki kształt i przesuwanie Twoich nawilżonych zwieraczy po takim kształcie…

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Analnie podobno przyjemniej"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja