Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

01 kwietnia, 2012

Bielizna erotyczna - gdzie tanio kupić?

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Ostatnio z moim lubym zainteresowałam się tematem… przebierania do łóżka. Dotychczas spałam w piżamie, jednak od słowa do słowa jak wyjaśniłam sobie to z nim to okazało się, że ma to dla niego spore znaczenie. Podobnie jak używanie makijażu do łóżka. W sumie nie zdawałam sobie z tego sprawy, bo jak kładziemy się spać, zawsze zmywam makijaż itd. On mówi, że to ważne i chciałby od czasu abym pozostała w makijażu itd. Ale też dał mi do zrozumienia, że chciałby mi kupić taką delikatną bieliznę erotyczną.

Szukałam trochę w swoim mieście, okazuje się, że ceny są dość wysokie jak za taki kawałek ubranka, a poza tym nie ma dużego wyboru. Byłam także z mężem w jednym sexshopie ale nic nic nie kupiłam. I zdecydowaliśmy się na zakup przez internet, ceny było dużo niższe, a wysyłka szybka i dyskretna. Przeglądnąć asortyment z tego sklepu można tutaj. Ja zdecydowałam się na tę prześwitującą haleczkę i stringi. Mój ukochany bardzo szybko rzucił się na mnie i szybko zaczęliśmy się kochać :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Bielizna erotyczna - gdzie tanio kupić?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja