Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

19 lutego, 2012

Byłam w trójkącie z koleżanką i mężem

Zamieszczony przez: ania w: Opowiadania Erotyczne

To bardzo specyficzna sytuacja. Często z mężem zastanawiałam się jak to jest uprawiać seks we trójkę. Dużo fantazjowaliśmy kiedy oglądaliśmy wspólnie firmy erotyczne. Oczywiście takie łagodniejsze, jestem dość wrażliwą kobietą i podobają mi się bardziej eleganckie filmy, z kulturalny zachowaniem, grą wstępną i eleganckimi postaciami biorącymi udział w filmie. Kiedyś gdy byliśmy już długo po ślubie zapytałam męża jakby to było gdybyśmy zaprosili do naszego łóżka jeszcze jedną kobietę? Przełknął ślinę i powiedział coś w rodzaju że to ciekawa fantazja erotyczna. Na to ja odparłam: Nie Kotku (bo tak zazwyczaj do niego mówię jak jesteśmy razem w łóżku), mówię poważnie…

Później jeszcze wiele razy często o tym rozmawialiśmy. Postanowiliśmy na portalu internetowym poszukać dla nas odpowiedniej partnerki, także dla mnie, tak żeby była w moim i męża guście, rozmawialiśmy między sobą na co możemy się zgodzić, co chcielibyśmy robić. Okazuje się, że wcale nie było to takie łatwe jakby mogło się wydawać. Przynajmniej tak było u nas.

Kilka razy o tym wcześniej myślałam i bałam się taką myśl przedstawić swojemu mężowi, jednak zdecydowałam się. Mianowicie miałam na myśli swoją dobrą koleżankę, a właściwie najbliższą przyjaciółkę z którą wydawało mi się że rozumiemy się na każdym kroku. Ponad pół roku temu zostawił ją chłopak, była w moim wieku, podobnej postawy, tak samo dba o sobie jak ja zarówno pod względem estetycznym jak i higieny. Rozmawiałam o tym z nim, że może by tak porozmawiać z Moniką na ten temat. Tak naprawdę wiedziałam, że zawsze dobrze się rozumiałyśmy, dogadywałyśmy się ze sobą w związku z tym postanowiłam że jednak z nią o tym porozmawiam i zaryzykuję. Pomyślałam, że mogę mieć do niej takie zaufanie, że nawet gdy się nie zgodzi to nikomu o tym nie powie.

Zorganizowaliśmy jak to dotychczas bywało z mężem wieczorek. On jak zwykle przy komputerze sobie sobie coś tam dłubał, do nas trochę przychodził pogadać, ja zrobiłam jakąś sałatkę i no i zamiast winka tym razem zaproponowaliśmy jej brendy. Pogadałyśmy na różne tematy, trochę przyszedł do nas mąż. Kiedy jednak wypiłyśmy już trochę, wypytałam o jej sprawy sercowe, mąż był w drugim pokoju to postanowiłam zapytać jak radzi sobie ze sprawami związanymi z seksem itd. Trochę się wstydziła, ale ja powiedziałam no daj spokój każda z nas się czasami masturbuje. Ona na początku bardzo się krępowała, jednak nie zaprzeczała, na moja odpowiedź że robię to kiedy męża nie ma w domu to też się przyznała że robi to praktycznie codziennie wieczorem przed zaśnięciem. I wtedy zaproponowałam jej, że jeśli chciałabyś to moglibyśmy w trójkę kochać się od czasu do czasu u nas w domu. Zobaczyłam na jej twarzy wtedy niepokój i zwiększone bicie serca. Z resztą u mnie było podobnie.

Ona zamilkła, ale znając jej zachowanie tak naprawdę wyraziła zgodę, wiedziałam że tego pragnie. Umówiłam się że jak wejdzie do pokoju mąż to zaczniemy się całować. Nalałyśmy sobie kolejną brendy i po chwili wszedł i ja zbliżyłam jej usta do jej. Smakowały cudownie. Na twarzy mojego męża było widać podniecenie, znam go i wiem jak potrafi się zachować. Wiedziałam też że podobał się mojej koleżance zawsze tak samo jak mi. Całus był cudowny, jej usta smakowały natomiast inaczej niż te które całuje na co dzień. Podszedł do nas następnie mój mąż zaczął kiedy się całowaliśmy - rozbierać i dotykać naszych zgrabnych ciał. Towarzyszyły temu ogromne emocje. Kochaliśmy się na różne możliwe sposoby. La pieściłam jej muszelkę języczkiem, a ona moją palcami, Monika z natury była nieco bardziej wstydliwą osobą i wykazywała mniejsza inicjatywę. Bała się jeszcze bardziej zbliżyć do mojego męża, on z resztą podobnie. Ale w końcu on wszedł w nią swoim penisem. Nie wiedziałam, że ona może tak pojękiwać jak to robiła. Podczas tak ogromnego podniecenia nie byłam o nich zazdrosna, obojga dotykałam po plecach i piersiach. Piersi Moniki były wyjątkowe w dotyku. Tego wieczoru bawiłyśmy się nawet moim ulubionym wibratorem ze specjalnym punkcikiem do masażu łechtaczki. Kiedy Monika tylko podtrzymywała mi go lekko wsuwając i wysuwając, przeżyłam kilka orgazmów wielokrotnych. To była wyjątkowa ekstaza, jakiej każdemu życzę.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Byłam w trójkącie z koleżanką i mężem"

1 | elka

26. luty 2012 o 18:40

Avatar

uwielbiam opowiadania z udziałem wibratorów :)

2 | jan

10. wrzesień 2015 o 19:41

Avatar

mazy mi sie taki trojkacik

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja