Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

01 lutego, 2012

Co kupić dziewczynie na walentynki?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Już niedługo walentynki. Czas prezentów dla zakochanych. Ale co kupić? Misia… e tam nie ;) Może serduszko duże no można… ale prawdziwa kobieta cieszyłaby się z czego innego… z czegoś o czym może jeszcze sama nie wie…

Wśród osób z Europy zachodniej obecnie panuje bardzo duży trend na zakupy z związane z branżą erotyczną. Każdy gadżet, nawet taki który pozornie wydaje się być przeznaczony tylko dla kobiety doskonale sprawdza się łóżku obojga partnerów i wbrew pozorom nie zagraża samemu partnerowi. Najbardziej sprawdzają się wibratory jako prezenty szczególnie te małe, dyskretne. Bo cóż może być bardziej przyjemną w walentynkowy wieczór jak nie wielokrotny orgazm? :)

Doskonałą alternatywą są gry erotyczne a jest ich ostatnio spory wybór. Jest to np. gra rozkosz z w zestawie z planszą i kartami polegająca na spełnianiu swoich erotycznych fantazji o których normalnie nie byłbyś w stanie powiedzieć swojej kobiecie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Co kupić dziewczynie na walentynki?"

1 | elka

26. luty 2012 o 18:42

Avatar

walentyki już po ale ja polecam taki motylek jak tam jest świetna sprawa :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja