Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

29 stycznia, 2009

Co robić gdy kobieta unika seksu?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Wielu z mężczyzn zadaje sobie to pytanie - co robić gdy dziewczyna, kobieta unika seksu, współżycia. Przeglądając różne fora internetowe spotkami się z różnymi problemami na ten temat, zarówno ze strony kobiet jak i mężczyn. Wiele z par ucieka do ogranicznego kontaktu, zwanego pettingiem.  Niektórzy posuwają się do tylko wzajemnej mastrubacji, niektórzy wybierają “szklankę wody zamiast”.  Faktem jest, że zdecydowanie większość dzisiaj dojrzałych męższczyzn przeszła we wcześniejszej lub późniejszej młodości problem, związany z tym, kiedy to chłopak nalega na seks, a dziewczyna się go boi. Niektórzy panowie stosują feromony, czyli perfumy, które mają celu zwiększenie porządania swojej osoby,  sprzedawane w sklepach internetowych, niektórzy stosują tzw. damską viagrę. To drugie można stosować tylko za pozwoleniem drugiej osoby z uwagi na silne działania. Pytanie tylko dlaczego tak jest, że role w dojrzałym życiu odwracają się i to kobieta zaciąga swojego faceta do łóżka? Czyż nie mogło być inaczej?

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Co robić gdy kobieta unika seksu?"

1 | tan

20. sierpień 2009 o 18:33

Avatar

Trzeba kupić konkretny gadżet erotyczny, coś wymyślić nowego. Wtedy szansa na udany seks jest wieksza

2 | wibrator

25. listopad 2009 o 18:46

Avatar

trzeba kupić wibrator, dać raz jej mega orgazm, przestanie unikać seksu i będzie go już pragnęła

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja