Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 lutego, 2012

Co zrobić żeby kobieta czerpała większą radość z seksu?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Moi drodzy panowie jak i panie,
wszyscy dobrze wiemy, że nie panowie nie moją większych problemów z osiągnięciem orgazmu. Nawet niezbyt zaznajomiona młoda dziewczyna potrafi w łatwy sposób zaspokoić chłopaka seksualnie. Niestety Panowie mają zazwyczaj z tym większe problemy. Często zdarza się, że kobiety udają przed nimi orgazmy.
Co zrobić aby takich sytuacji uniknąć. Przeanalizujmy to.

Po pierwsze: zadbajcie żeby kobieta z którą chcecie uprawiać seks miała stworzone odpowiednie do tego warunki. Nie może ona stresować się tym, że zaraz ktoś wejdzie do pokoju w którym to robicie. Jeśli jest wiosna lub lato warto pomyśleć o wypadzie na polanę, wysoką łąkę, tam będą zagwarantowane dobrze warunki. Na taki wypad warto na przykład wybrać się rowerami.

Po drugie: Panowie, nauczcie się przede wszystkim dawać, a nie brać. Kiedy już osiągnięcie orgazm - nie zasypiajcie, nie zapominajcie o swojej partnerce. Jeśli będziecie stawiali jej satysfakcję seksualną na pierwszym miejscu to znacznie chętniej będzie ona otwarta na kolejne zbliżenia.

Po trzecie: Odpowiednia gra wstępna. Zanim zabierzecie się to “wkładania” swojego narządu rozrodczego do jej ciała poświećcie kwadrans na pieszczenie jej. Jeśli zaczniesz powoli delikatnie powoli będziesz mógł zwiększać dostarczane jej bodźce. To nie może być zwykłe “wkładanie” penisa do pochwy. To mogą być namiętne pocałunki to wrażliwych miejscach, np. po szyi, piersiach, tak naprawdę po całym ciele. Ilość miejsc erogennych na ciele kobiety jest niezliczona. Wasza tak naprawdę skupia się wokół penisa.

Po czwarte: Zaskakuj swoją partnerkę. Niech Wasz seks nie staje się monotonny. Nie rób ciągle tego samego po kolei, w tej samej pozycji, o tym samym czasie. Pomyśl na zakupem ciekawego gadżetu z tej listy do sypialni, który urozmaici Wasz seks, pozwoli przeżywać orgazmy wielokrotne. Pomyśl nad jakimś afrodyzjakiem, który rozbudzi Twoją partnerkę. Może warto spróbować zrobić to jakimś innym miejscu niż zwykle?

Po piąte: Kobieta powinna mieć oparcie w swoim partnerze. Nie rozważam tego czy partnerzy pozostają między sobą w związku małżeńskim. Chodzi o poczucie bezpieczeństwa. To także wypływa na seks. Dlatego Panowie dbajcie o swoje kobiety i interesujcie się ich problemami.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

3 odpowiedzi na "Co zrobić żeby kobieta czerpała większą radość z seksu?"

1 | elka

26. luty 2012 o 18:38

Avatar

tak panowie myślicie w łóżku tylko o sobie a gdzie namiętność jakieś urozmajcienie?

3 | wacek

15. maj 2013 o 00:53

Avatar

Mężczyźni nie maja problemów z orgazmem ? chyba tylko na pierwszy raz. Potem przychodzi znudzenie. Wiec starajcie się dziewczyny bo nie wiele potraficie a tylko macie wymagania z kosmosu. Większych bzdur nie czytałem. Chyba ze autor nie ma pojęcia co to znaczy - orgazm.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja