Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 października, 2009

Czy feromony działają?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Czy feromony działają? Czy w ogóle istnieją? W reklamach wiele słyszy się o sprzedaży perfum, które nawet nieśmiałemu mężczyźnie potrafią dodać odwagi, która rozłoży przechodzącą obok kobietę na “łopatki”. Jak to jest z feromonami?

Feromony sprzedawane w sklepach, sekszopach to substancje semiochemiczne, które mają wywoływać najczęściej u osoby płci przeciwnej (mężczyzny lub też kobiety) uczucie pożądania. Zwierzęta jak i w niewielkiej ilości ludzie potrafią produkować feromony naturalne. Przykładem są chociażby mrówki, których grupa obiera tę samą drogę, mimo skomplikowanej drogi. Przykładem seksualnego działania feromonów jest suka psa podczas rui. Powoduje ona, że samce psów potrafią nawet z odległości kilometra przyjść do suki w celu kopulacyjnym.

My ludzie natomiast potrafimy bardziej kontrolować swoje zachowania i mimo wydzielania naturalnych feromonów posiadamy jeszcze inteligentny umysł dzięki któremu jeśli stanowczo chcemy, to potrafimy hamować swoje zachowania. Istnieją syntetyczne feromony dzięki którym jesteśmy w stanie wzbudzić pożądanie partnera przeciwnej płci. Jednak tylko na tych którzy nie stawiają dużego oporu, nie są szczególnie uprzedzeni. Najlepsze z męskich feromonów zostały zawarte w zestawie lub PE. Z damskich najlepsze są PE feromony. Dodatkowym skutecznym środkiem, ale wtedy kiedy już partnera uda nam się częściowo do siebie przekonać jest m.in. Power Drink. Nie można go jednak stosować bez zgody drugiej osoby.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Czy feromony działają?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:06

Avatar

feromony Pheromone sesence są ok, ale trzeba wykonać minimum starań

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja