Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

02 grudnia, 2009

Czy jestem seksoholikiem?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Czy jestem seksoholikiem?

Seksoholizm, czyli uzależnienie od seksu. Czy jest możliwe? Jest to zależne od tego z jakiej strony będziemy na to patrzeć. Otóż dlatego, że można być uzależnionym od seksu, czyli uprawiać go na każdym kroku, jednak seks to część fizjologiczna naszego życia. Jego zaspokajanie zatem może być po prostu naturalną potrzebą człowieka, jego wiekiem, uwarunkowaniami genetycznymi, tak jak np. oddawanie moczu czy stolca.

Seksoholizm to niekoniecznie seks, a masturbacja

Seksoholizm może dotyczyć niekoniecznie osoby, która ma potrzebę regularnego współżycia, np. z prostytutkami, paniami lekkich obyczajów. Nie tylko seks, współżycie z żoną czy z panią do towarzystwa powoduje, że można nazwać mężczyznę seksoholikiem, analogicznie do tego kobietę - seksoholiczką. Powodem do tego, żeby stwierdzić, że ktoś jest uzależniony od seksu jest również nadmierna masturbacja, czyli regularne onanizowanie się. Jednak z punktu widzenia zdrowotnego czy są ku temu jakieś przeciwwskazania? Jeśli masturbowanie się nie powoduje na nas obrażeń fizycznych, tzn. nie stosujemy do tego celu nieprzystosowanych przyrządów, w przypadku mężczyzn używając odpowiedniego nawilżenia to nie powinniśmy mieć powodów do obaw. Problemem mogą natomiast charakteryzować się przypadki, w których masturbacja powoduje nadmierne zaburzenie codziennego życia, np. nie chodzenie do pracy czy też publiczne onanizowanie się. Jeśli tak się nie zdarza to nie powinniśmy mieć powodu do obaw i nazwać się seksoholikami w złym tego słowa znaczeniu. Jeśli tak możemy raczej w tym żartobliwym (”mój chłopak jest seksoholikiem, ciągle chce się ze mną kochać”). Jeżeli jednak ktoś uważa, że zdecydowanie ma problemy jak wyżej wymienione być może powinien skorzystać z wizyty u psychologa.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Czy jestem seksoholikiem?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja