Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

05 listopada, 2011

Czy kobieta też może mieć wytrysk?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Pewnie zastanawiacie się czy kobieta podobnie jak mężczyzna też może mieć wytrysk. Każdy mężczyzna gdy przeżywa orgazm to kończy się on wytryskiem spermy z penisa. Z kobietami jest trochę inaczej, ale kobiety także mogą przeżywać orgazm połączony z wytryskiem tylko wymaga to silnego pobudzenia.

Być może kiedyś gdy masturbowałaś miałaś wrażenie, że “posikałaś się”. Na pewno było to mylne wrażenie, gdyż kobieta w szczycie swojego podniecenia nie jest w stanie popuścić moczu. To zapewne wtedy miałaś damski wytrysk. ale uwaga mamy dwa rodzaje damskich wytrysków!

Pierwszy z kobiecych wytrysków to wytrysk z ujścia cewki moczowej. Substancja jest przezroczysta, podobnie jak mocz, ale mocz to jest. Wiele kobiet tym bardziej źle interpretuje taki wytrysk jako moc gdyż zapach tego ejakulatu jest zbliżony do moczu. Dzieje się tak dlatego, że w cewce moczowej zostają śladowe ilości moczu i stąd ten zapach. Ale moje drogie nie obawiajcie się jeśli coś takiego kiedyś przeżyłyście - jest to powód do damskiej dumy, zazwyczaj towarzyszą temu ogromne doznania erotyczne, a zdecydowanej większości mężczyzn się to bardzo podoba. Dzięki temu wytryskowi, kobiety nazywane są kobietami “fontannami”, z języka angielskiego taki wytrysk nazywa się “squirt”.

Jest jeszcze drugi typ kobiecego wytrysku. To wytrysk bardzo podobny to męskiego wytrysku. Polega on na tym, że podczas orgazmu w pochwie kobiety impulsowo wydziela się biała substancja podobna do śluzu, ale bardziej do męskiego nasienia. Tu po orgazmie w bardzo dużej ilości można zauważyć jak wypływa z pochwy, nawet gdy kobieta leży w pozycji uniemożliwiającej. Po prostu tego ejakulatu potrafi być tak dużo że trudno na tym zapanować. Oczywiście powoduje to dla kobiety błogi stan.

Zapewne teraz chciałybyście wiedzieć jak takie damskie wytryski osiągnąć. Otóż nie będzie Wam potrzebne nic innego jak silna, mocna stymulacja. Często my same czy mężczyźni swoimi rękami nie są w stanie tego tak wykonać lub na pewno nie tak idealnie jak można zrobić to wibratorem. I w tym przypadku przyda się dobry wibrator którym będzie można odpowiednio mocno stymulować punkt G kobiety. Nie musicie tego robić oczywiście same, możecie o to poprosić swojego partnera, na pewno bardzo chętnie każdy mężczyzna potowarzyszy Wam przy takim uniesieniu jak będziecie się wić z wrażeń i “opętane” będziecie miały wytrysk za wytryskiem :)

Inne wibratory jakie polecam to damskich wytrysków to ten lub ten. Zamawiajcie przez internet w tym z sklepie z uwagi na szybka wysyłkę i wiele możliwych anonimowych sposobów przesyłki, niekoniecznie do domu.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Czy kobieta też może mieć wytrysk?"

1 | kci@887

8. listopad 2011 o 17:32

Avatar

uczucie jest bardzo przyjemne trzeba bardzo pobudzać punkt g niesety niczym innym jak wibratorem chyba nie jesteśmy w stanie zrobić sobie tego tak dobrze no może jeszcze mój miś potrafi palcami ale musi naprawdę bardzo naprawcować żebym miała wytrysk polecam takie zagięte na końcu do góry jak ten: http://intymnosc.pl/aff/przem/divine-dolphin-p-401.html

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja