Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 lutego, 2012

Czy masturbacja to coś złego?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Kiedyś gdy byłam młodsza zastanawiałam się czy masturbacja to coś złego, a w zasadzie byłam przekonana że tak jest. Nasze wychowanie w szkole, na religii w domu rodzinnym przez rodziców powoduje lęki w nas z powodu samozaspokojenia się. Czy tak być powinno? Czy to jest uzasadnione?
Według Kościoła Katolickiego masturbacja to grzech. Dlaczego? Nasza fizjologia bez względu na to czy jest jesteśmy w średnim wieku, dojrzałym czy dopiero co inicjujemy życie seksualne mówi, że osiągnięcie orgazmu jest potrzebne nam do życia tak samo jak oddanie moczu w toalecie. Dlaczego więc, szczególnie u ludzi młodych lub u osób głęboko wierzących jest powodem flustracji, zmartwień, jeśli i tak musi być ten czy dokonany?
Już od dawna stwierdzone jest że masturbacja, bez względu na to czy robi to kobieta czy mężczyzna nie powoduje problemów zdrowotnych i nie będą od niej wypadały zęby. Taki jesteśmy istotami na tej planecie, że onanizm jest nam potrzebny, jego nasilenie zmienia się z wiekiem, z tym czy uprawiamy seks z partnerem. Wielu specjalistów uważa, że masturbacja poprawia samopoczucie, pomaga rozładować stres. Dla zapewnienia lepszych wrażeń kobiety używają wibratorów (mogą dzięki temu przeżywać tzw. orgazmy wielokrotne) a mężczyźni także specjalnych akcesoriów. Stwierdzone również jest, że kobiety które się nie się wcześniej nie masturbowały moją często problemy z osiągnięciem orgazmu z partnerem. Dziewczyny które masturbują się regularnie zazwyczaj nie mają z tym problemu. Zdarza się, że masturbacja jest zalecana jako terapia leczenia oziębłości seksualnej.
Czy masturbacja ma jakieś ujemne strony? Słyszałam że mężczyźni którzy się często masturbują mają problemy z kontrolowaniem wytrysku podczas stosunku, tzn. bardzo szybko dochodzą to orgazmu przez co nie są w stanie w klasyczny sposób doprowadzić swojej partnerki do uniesienia seksualnego. Na problemy z tym związane można stosować specjalne produkty.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Czy masturbacja to coś złego?"

1 | Ktoś

26. luty 2012 o 14:15

Avatar

30 - 45 min to szybko? nie wydaje mi się a masturbowałem sie czesto jak byłem młody*
(*czt. przed 20stką)

2 | elka

26. luty 2012 o 18:39

Avatar

dziewczyny pomyślecie nad kupnem małego wibratorka - potrafi naprawde dostarczyć spooro wrażeń :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja