Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 października, 2009

Czy skuteczne są pierścienie erekcyjne?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Pierścienie erekcyjne istniały już bardzo dawno. Dawno to znaczy nawet dłużej niż żyjemy. Początkowo produkowane były ze… zwierząt. Czy te dostępne w dzisiejszych czasach w seks shopach są skuteczne?

Pierścienie erekcyjne mają głownie na celu utrzymanie mocnego wzwodu na męskim penisie, dodatkowo na cel wizualny. Spośród firm produkujących w Europie akcesoria erotyczne przoduje producent Scala - Toy Joy i to właśnie ich produkty klienci seks shopów sobie chwalą.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Czy skuteczne są pierścienie erekcyjne?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:04

Avatar

niestety im człowiek starszy musi sobie pomagać

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja