Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

11 kwietnia, 2011

Czy używacie wibratorów?

Zamieszczony przez: przemo w: Erotyczny Blog Ani

Chciałabym poznać wasze opinie na temat wibratorów, czy używacie, dlaczego się na nie zdecydowałyście? Czy kupiłyście je sobie same czy kupił Wam je partner, bądź może Wy sami kupujecie dla kobiet? O odpowiedzi proszę w komentarzach.
Sama uważam, że wibratory są nam potrzebne. Nie zawsze nasz facet jest pod ręką i mamy prawo do orgazmu w samotności. Jakie są to wibratory - to już zależy od własnych preferencji. Czasami przychodzi nam ochota na wibratory łechtaczkowe, innym czasem te klasyczne. Ja osobiście nie lubię wibratorów wyglądających jak imitacja męskiego członka. Uważam, że te czasy to już przeżytek. Teraz fajne są takie które nie mają “pręg” jak na członku, są w kolorze np. niebieskim. Ja osobiście co prawda mam możliwości przechowywania każdego, ale ciekawym rozwiązaniem dla kobiet które nie mieszkają same lub mają wścibskie koleżanki w pokoju jest zakup wibratorów które nie wyglądają w ogóle jak wibratory.

Czekam zatem na Wasze opinie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Czy używacie wibratorów?"

2 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:39

Avatar

Seks z mężczyną to coś wspaniałego ale wibrator to też coś innego coś czymś każda kobieta może sama sterować popieram i także uwielbiam wibratory i uważam że każda nas powinna mieć

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja