Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

31 października, 2009

Czym jest miłość?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Powodem dla którego powstaje miłość między obojgiem dojrzałych partnerów jest pożądanie. To właśnie dzięki miłości może dojść do fizycznego zbliżenia. Miłość miedzy kobietą a mężczyzną, dojrzałą dziewczyną a dojrzałym chłopakiem, którzy się kochają może dostarczyć wiele przyjemności seksualnej. Wśród młodych osób, którzy rozpoczynają dopiero życie seksualne ważne jest, aby się odpowiednio zabezpieczały. Najpopularniejszym środkiem antykoncepcyjnym wśród młodych osób są prezerwatywy. Nie są to jednak środki, które należą do najwyższej skuteczności antykoncepcyjnej. Z języka angielskiego “kondomy” nie prawidłowo założone przez młodych mężczyzn mogą prowadzić niestety do niechcianej ciąży. W takim wypadku młodym kobietą, które pragną rozpocząć swoje życie erotyczne polecamy stosowanie tzn. pigułek antykoncepcyjnych, czyli doustnych hormonów, które najskuteczniej zabezpieczają przed ciążą. Niestety tabletek antykoncepcyjnych nie kupimy na stacji benzynowej czy w hipermarkecie, musimy w tym celu udać się do lekarza ginekologa, który wypisze nam na nie receptę. Miesięczny koszt takiej skutecznej kuracji antykoncepcyjnej to 25-40zł.

Pojęcie miłości cielesnej może mieć różne znaczenie. Młodzi ludzie mogą uprawiać tzw. petting. Zazwyczaj młoda dziewczyna rozpoczyna od stymulacji penisa swojego chłopaka za pomocą ręki, tzw. robótki ręczne. Na dalszym etapie poprzedzającym docelową miłość cielesną partnerzy stosują miedzy sobą np. stymulacje oralne. Stymulacja oralna kobiety wobec mężczyzn to tzw. fellatio, czyli pieszczenie męskiego penisa przez partnerkę za pomocą ust. Jest to ogromnie przyjemne do młodego (jak i nie tylko) mężczyzny. Pozostaje natomiast problem co zrobić z “owocem miłości” czyli nasieniem, którego wytrysk jest punktem kulminacyjnym. Na początku partnerka może odchylić głowę i pozwolić aby sperma wylądowała na czymś innym niż jej ciele. Możemy np. pozwolić sobie na wytrysk np. na piersi. Należy jednak pamiętać, że dla panów jest znacznie bardziej przyjemne, gdy partnerka nie będzie “uciekała” od nasienia swojego partnera. Najbardziej oczekiwanymi przez chłopaka, mężczyzny jest wytrysk na twarz, do ust, niekoniecznie z połykiem. Należy jednak pamiętać, żeby godzić się na taki kontakt wobec partnera którego naprawdę kochamy. Jeżeli pomiędzy dwojgiem partnerów jest miłość, wówczas takie zbliżenie może wzbudzić ogromną więź i być zadowolonym wobec swojego życia seksualnego.

Wielu ludzi chciałoby, żeby mieć swoją drugą połówkę, by mieć komu okazywać miłość. Z różnych względów w wielu przypadkach nie jest to możliwe. Praktycznie każdy z nas potrzebuje miłości, w tym także cielesnej, fizycznej. Gdy nie jest to możliwe mężczyzna czy też kobieta potrzebują miłości i uprawiają miłość ze samym, samą sobą. Największą przyjemność dla kobiet sprawiają wibratory kobiece, a dla tych młodszych, tzw. motylki do pieszczenia łechtaczki. Plusem takich dyskretnych urządzeń jest możliwość używania np. na spacerze, na łące, polanie, na np. zimowym odpoczynku na ławce by móc dyskretnie oddać się przyjemnościom. Ale to już od jego właścicielki zależy jak go użyje. Dużym plusem jest możliwość dokonania anonimowego zakupu “miłosnego” - o tym tutaj. Dla panów też istnieje specjalny dział, aby było przyjemniej. Dla wszystkich z Państwa, zarówno tym samotnym i zakochanym życzymy dużo szczęścia w miłości i… sporo przyjemności.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Czym jest miłość?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:03

Avatar

motylek łechtaczkowy fajna sprawa :))

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja