Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

08 stycznia, 2010

Dostałam pierwszy orgazm dzięki…

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Okazuje się, że wiele Polek cierpi na anorgazmię, czyli ma kłopoty z osiąganiem orgazmu. Niezależnie od tego czy problem dotyczy osiągania tylko orgazmu pochwowego, czy zarówno pochwowego i łechtaczkowego najlepszy do tego celu okazuję, się specjalnie pracujący na wiele stron wibrator.

Wibrator Up and Down renomowanej w Europie firmy ToyJoy produkującej gadżety erotyczne zyskał ogromną popularność, ze względu na swoje możliwości i przyjemność jaką potrafi sprawić swojej kobiecie. Wielu mężczyzn, którzy kupili swojej kobiecie lub dziewczynie taki wibrator bardzo chwali swoje życie erotyczne, gdyż potrafili oni dzięki niemu “wyuczyć” swoją kobietę przeżywania orgazmu.

Na filmiku nagranym przez sprzedawce Intymność można zobaczyć jak pracuje ten wibrator (nie jest to film erotyczny, a jedynie pokazana jest praca tego wibratora na płaskiej powierzchni). Urządzenie może być używane do masturbowania się, jak również być wspaniałym elementem urozmaicającym życie erotyczne kochanków. Chyba jedyną wadą tego urządzenia jest wysoka cena (prawie 300-sta złotych), jednak przyjemność jaką może ono sprawić może być nieporównywalnie większa. Komentarze pod produktem w sklepie internetowym mówią raczej same za siebie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Dostałam pierwszy orgazm dzięki…"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 20:52

Avatar

Też o nim słyszałem że podobno jest świetny, myślałem żeby kupić go swojej dziewczynie.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja