Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

04 stycznia, 2010

Fryzury intymne

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Czym są fryzury intymne?

Tak tak drogie Panie! Fryzury intymne to także ważna sprawa w Waszym życiu. Musicie wiedzieć, że aby dobrze wypaść w łóżku warto odpowiednio się do tego przygotować pod względem… wizualnym.

Podsumowując należy odpowiednio ogolić swoje łono - okolice wejścia do pochwy oraz wzgórek łonowy. Większość mężczyzn statystycznie nie lubi jak jego partnerka jest porośnięta jak “afrykańska dżungla”. Poza tym pomyślcie jak to wygląda, kiedy następuje wytrysk nasienia na taki “busz”. Być może warto w taki wypadku jest wybrać złoty środek.

Złoty środek, czyli ogolenie cipki, ale nie na łyso, tylko na około pól centymetra, zostawiając np. jakiś paseczek, albo serduszko dla ukochanego. Może to być np. ciekawe zaskoczenie na walentynki. Młode dziewczyny, które są zaskoczone pierwszym stosunkiem, często zapominają o depilacji miejsc intymnych. Warto pamiętać o tak ważnym elemencie. Niektórzy mężczyźni zaś uwielbiają jak “szparka” jest w pełni ogolona. Włosy łonowe mogą powodować, że podczas seksu oralnego mogą dostać się one do ust kochanka, co niekoniecznie panowie mogą uwielbiać. Poza tym istnieje także choroba weneryczna taka jak wszy łonowe, na szczęście w dzisiejszych czasach jest ona bardzo rzadko spotykana.

Jeżeli macie ochotę i nie wstydzicie się może o depilację intymną zapytać w swoim gabinecie kosmetycznym. Niestety Polska jest pod tym względem jeszcze bardzo zacofana i mniejszej części salonów kosmetycznych wykonuje się takie usługi. Pytajcie w tych, w których w cenniku jest oferta depilacji bikini.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Fryzury intymne"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 20:54

Avatar

Ja lubie jak kobieta od czasu do czasu urozmaica sobie wygląd włosów łonowych. Raz lubie łyso, raz paseczek a raz dwumiesięczny busz :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja