Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 października, 2009

Gadżety erotyczne w pracy?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Ostatnio coraz więcej mówi się o stosowaniu gadżetów erotycznych w pracy. Niestety panowie będą zwiedzeni, gdyż większość z nich przewidziana jest jedynie dla kobiet. A dlaczego dla kobiet? Otóż Panie nie posiadają zewnętrznego narządu płciowego, który w fazie podniecenia byłby widoczny.

Kobiety do pobudzenia w pracy mogą używać kulek rozkoszy z wibratorem, zarówno waginalnie (dopochwowo) jak i analnie. Kulki takie można również używać podczas stosunku z mężem, np. podczas penetracji drugiej “dziurki”, gdyż są sterowane za pomocą pilota. Innym hitem spośród Pań wykonujących pracę siedzącą, np. biurową lub stojącą jest wibrujący motylek z małym peniskiem mocowany na zewnątrz tuż na łechtaczce bardziej popularny wśród młodszych dziewcząt - mniej dojrzałych Pań z uwagi na preferencje pieszczenia tej części niż od wewnętrznej strony narządów rozrodczych. Nie wiele od motylka z peniskiem różni się motylek z przyssawką, jednak ten jest nieco mniej popularny, mimo że jest nazywany “wibratorem robiącym minetę”. Być może dlatego że jest to nowość. Życzymy ogromnych orgazmów!

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Gadżety erotyczne w pracy?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:05

Avatar

teraz jest moda na motylki - dobry bajer polecam :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja