Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

23 kwietnia, 2010

Gdzie schować wibrator?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Standardowym problemem dojrzewającej dziewczyny czy małżeństwa posiadającego dzieci czy teściową jest obawa przed znalezieniem wibratora. Moja koleżanka - współlokatorka stała się czerwona jak “burak”, gdy sturlał się jej z łóżka duży żylasty wibrator. Wibrator można schować do łóżka, miedzy poszewkę a poduszkę, do komputera, najlepiej do jakiejś najrzadziej uczęszczanej szafki. Jednak najlepszym rozwiązaniem nie jest szukanie rozwiązania gdzie schować wibrator tylko kupić taki, który w ogóle go nie przypomina - taki, który prawie można trzymać na biurku.

Spróbujmy przedstawić takie urządzenia, które dostarczą nam wielu ogromnych przyjemności, a wyglądają niepozornie. Zacznijmy może od tych najdroższych. Dość tajemniczym jest WV - to taki wibrator dla samotniej kobiety lub par damsko-męskich, który można stosować podczas stosunku. Jest idealny dla związków, w których kobiety mają problemy z osiąganiem orgazmów pochodowych. Wiele kobiet potrafiło się dzięki niemu wyczuć orgazmu. Sam produkt jest bardzo ekskluzywny, w związku z tym mało kto może sobie na niego pozwolić z powodu wysokiej ceny. Dość niepozornie wyglądają także stringi z wibratorem (szukać najlepiej w tym samym sklepie co WV). Część wibracyjną można odłączyć od majtek. Majtki można schować do półki z bielizną. Część wibracyjna wygląda sama trochę jak radyjko, na pewno bardziej dyskretnie niż wibrator w kształcie członka, a przyjemność łechtaczkowa jest zapewniona. Dość tanim i bezpiecznym rozwiązaniem są wibrujące nakładki na palce.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Gdzie schować wibrator?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja