Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

30 listopada, 2009

Gejowska miłość i seks

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Seks gejowski w Polsce uważany jest w Polsce za temat wstydliwy. Seks homoseksualistów jest tak naprawdę rzeczą normalną, istniejącą od dawna, od pokoleń. Już w mitologii greckiej przejawiała się miłość grecka, czyli analna między mężczyznami. Statystycznie rzecz biorąc seks dwojga mężczyzn jest znacznie bardziej urozmaicony niż przeciętnej pary kochanków heteroseksualnych. Mężczyźni, który należą do mniejszości seksualnej, podobnie jak kobiety, które są lesbijkami uważają w seksie z partnerami wielu rozmaitych przedmiotów erotycznych do pobudzenia. Mówi się, że w porównaniu z parami mężczyzna-kobieta, chłopiec-dziewczyna geje są bardziej otwarci na poznawanie świata erotyki, przyjemności seksualnych. Mężczyźni, geje pasywni często używają wibratorów, zwykłych bądź też analnych. Używają “plugi” czyli wtyczki analne, także sztuczne pochwy lub sztuczne anusy, czyli tuby zawierające lateksowe imitacje odbytu innego mężczyzny. Korzystają także z wibratorów analnych typu backdoor (tzw. “tylne drzwi”). Niektórzy, aby zwiększyć doznania partnera zakładają sobie na penisa specjalne nakładki, które zwiększają jego wymiary i specjalnymi wypustami specjalnie pobudzają odbytnicę, przez co panowie są w stanie przeżyć potocznie nazywany “orgazm analny”.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Gejowska miłość i seks"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 21:02

Avatar

Nie jestem gejem, ale uwielbiam jak moja dziewczyna wsadza mi różne rzeczy od tyłu. Chyba każdy facet to lubi tylko wstydzi się do tego przyznać.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja