Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

Gdzie i jak kupować anonimowo?

Jak kupić swój pierwszy anonimowy zakup intymny?

Jak kupić swój pierwszy anonimowy zakup erotyczny (wibrator, sztuczną pochwę, inny intymny produkt)? Niezależnie od tego jak ktoś bardzo jest wstydliwy i nigdy w życiu nie odważyłby się pójść do sexshopu, bo spaliłby się ze wstydu to jest na to bardzo proste rozwiązanie. W części sklepów internetowych, takich jak polecany przez nas Intymność jest możliwość zamówienia przesyłki “poste restante”, co oznacza, że anonimowa dyskretna przesyłka trafia do wskazanego (niekoniecznie do tego którego się należy) urzędu pocztowego.

Wariant A - mamy wścibskich współlokatorów, albo musielibyśmy się tłumaczyć z tego przed domownikami co jest do nas przesyłane? Zamawiamy produkt na “poste restante”. Prócz danych osobistych jako kupującego podajemy adres urzędu pocztowego na który ma zostać wysłana przesyłka tzw. “poste restante”. Nigdy żadne awizo, żadna informacja o przesyłce nie trafi pod nasz wskazany adres. O przesyłkę należy się pytać we wskazanym urzędzie pocztowym.

Wariant B - mieszkasz wspólnie ale wiesz, że nikt nie otworzy w domu przesyłki nadesłanej do Ciebie? Możesz spokojnie zamówić akcesoria, gdyż paczka w żaden sposób nie wskazuje na to, by w środku znajdowały się “nieprzyzwoite” lub też intymne produkty, nazwa firmy-nadawcy w żaden sposób się z nimi nie kojarzy.

Jak zakupić anonimowo przez internet?

1. Wybieramy sobie produkt w sklepie internetowym

2. Naciskamy na “kup”, gdy chcemy coś kupić jeszcze - naciskamy na “kontynuuj”, jeśli to wszystko co chcemy kupić to klikamy “Zamów”

3. Klikamy w dziale “Rejestruj się” na “Kontynuuj” , podajemy swoje dane.  Naciskamy znów “Kontynuuj”, wybieramy najepiej odpowiadający nam sposób wysyłki, w polu “Dodaj komentarz do Twojego zamówienia” piszemy “Przesyłka na Poste Restante: adres Urzędu Pocztowego”, dalej klikamy “Kontynuuj” itd…Coś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja