Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

02 grudnia, 2009

Jak być seksownym?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Jak seksownym mężczyzną, niekoniecznie będąc przystojnym?

Jak być seksownym mężczyzną? Jak podobać się kobietom? Co zrobić aby dziewczyna, kobieta poszła ze mną do łóżka? Jest to pytanie stawiane przez wielu mężczyzn, zarówno tych bardziej przystojnych jak i tych mniej. Czy aby na pewno wygląd jest najważniejszy? Wpływa znacząco, ale są inne sposoby aby sobie poradzić z podrywem dziewczyny w pubie, na dyskotece czy innej imprezie. Rozwiązaniem jest kupno dobrej jakości feromonów, czyli perfum zawierających syntetyczną substancję zapachową nie wyczuwalną doraźnie za pomocą dróg oddechowych, a działających na podświadomość kobiety. Mężczyzna który jest po perfumowany feromonami wzbudza atrakcyjność swojej osoby dla płci przeciwnej, kobiety się nim znacznie częściej interesują. Zwraca na siebie w ten sposób większą uwagę. O wiele chętniej z takim mężczyzną kobiety chcą zazwyczaj rozmawiać, powoduje to podświadome zainteresowanie, jednak kobiety nie wiedzą że dzieje się tak za sprawą wonnej substancji.

Jak działają naturalne feromony?

Jak działają naturalne feromony można zaobserwować wśród zwierząt. Dobrym przykładem będzie wieś, w której to wokół suki zbiera się np. 10 psów, gdyż podczas rui suka wydziela naturalne feromony, które powodują przyciąganie płci przeciwnej. Podobnie jest z ludźmi, feromony na nich działają podobnie, jednak ludzie są istotami myślącymi i potrafią zahamować podniecenie, jeśli bardzo tego chcą. W przypadku feromonów syntetycznych nie należy też oczekiwać cudów, tzn. nie zaciągniemy do łóżka w celu uprawiania seksu w moment wiernej mężatki, ale wolną pannę na pewno będzie łatwiej. Ważne jest aby feromony były jak najlepszej jakości. Do takich należą Love and Desire. Istnieje także wersja dla kobiet, dzięki którym one również stają się bardziej seksowne. W przypadku kobiet działają one wyjątkowo skutecznie. Pamiętajmy jednak, że mimo tego, że takie dobre feromony dobrze działają na obiekt naszego pożądania, to jednak nie należy zapominać, żeby dobrze się ubrać, ogólnie rzecz biorąc - zadbać o siebie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Jak być seksownym?"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 21:01

Avatar

Sam nigdy nie korzystałem. Mój kolega, który wyrywa laski do łóżka na baletach wygadał się kiedyś po kilku głębszych, że udaje mu się tak od kiedy kupił sobie feromony…

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja