Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 listopada, 2009

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Czym leczyć przedwczesny wytrysk? Przedwczesny wytrysk spotykany jest najczęściej w młodym wieku mężczyzn, chłopców jak również w wieku bliższym jesieni życia. Częstym powodem może być stres przed stosunkiem, możliwością jego niepowodzenia co powoduje właśnie efekt odwrotny. Powodem wczesnej ejakulacji może być również zbyt częsta masturbacja, onanizowanie się. Jednym z najskuteczniejszych sposobów opóźniania wytrysku u mężczyzn jest spryskanie tuż przed penetracją lub inną formą stosunku płciowego penisa specjalnym sprayem. Powoduje on m.in. znieczulenie członka mężczyzny, tak aby mógł długo penetrować pochwę kobiety.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Jak leczyć przedwczesny wytrysk?"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:32

Avatar

jest dziś tyle specyfików, że rzeczywiście można leczyć problem wczesnego wytrysku nasienia - spermy. spray jest ok.

2 | Jak opóźnić wytrysk

28. grudzień 2010 o 10:54

Avatar

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na opóźnienie wytrysku jest poznanie swojego organizmu i niestresowanie się przed stosunkiem. Podejrzewam, że to stres wywołany wizją “nie stanięcia na wysokości zadania” wywołuje najczęściej przedwczesną ejakulację.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja