Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

19 marca, 2010

Jak powiększyć członka

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Jak można skutecznie powiększyć członka? Prawie każdy z mężczyzn choć raz w życiu zadał sobie to pytanie. Dla każdego zdrowego współżyjącego mężczyzny jest ważne, aby rozmiar zaskakiwał kobiety, by mogły między sobą mówić “ale on ma dużego penisa”. Prącie mężczyzny jest organem, który można dość skutecznie powiększyć, nie angażując w to lekarzy, czyli pomocy hirgicznej, bo chyba nie o to nam chodzi. Skuteczną metodą są tzn. hydropomki, które jeśli używa się według zalecanych zasad należą do bezpiecznych metod. Innymi też sprawdzonymi metodami są tzw. ekstendery, które rozciągają ciała jamniste. Skuteczność jest ich bardzo wysoka, jednak aby osiągnąć oczekiwane rezultaty należy się przyłożyć do regularnych ćwiczeń. Zabieg i efekty można przyrównać do ćwiczeń na siłowni - im więcej regularnie mężczyzna ćwiczy tym jest silniejszy, ma bardziej postawną sylwetkę. Penisa można także powiększać farmakologicznie. Można oczywiście także łączyć te metody, wówczas efekty są bardzo duże. Dużo informacji na temat metod i produktów można uzyskać na tej stronie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Jak powiększyć członka"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 20:32

Avatar

Efekty są, jednak żeby je utrzymać trzeba w miarę regularnie ćwiczyć.

2 | Yonash

27. marzec 2010 o 15:32

Avatar

mam ten droższy ekstender - zgadzam się z przedmówcą że trzeba być systematycznym, najwięcej udało mi się przedłużyć z 16cm na 21

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja