Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

01 lutego, 2010

Jak przedłużyć stosunek?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Jak przedłużyć stosunek seksualny? Jest to pytanie, które dotyczy wielu mężczyzn - tych młodych, a także tych dojrzałych. Problemu nie powinno się zaniedbywać, gdyż od tego zależy satysfakcja partnerki a także partnera z życia seksualnego, które jest ważnym elementem w naszym życiu. Nie należy wobec problemu przechodzić bez zwrócenia uwagi.
Średnio udany stosunek płciowy powinien trwać około dwudziestu minut. Zdarza się, że mężczyzna osiąga wytrysk nasienia tuż po włożeniu go do pochwy, wówczas erekcja ustaje i mężczyzna nie jest w stanie zadowolić partnerki. Najczęściej wizyta mężczyzny u lekarza pomaga w zwalczeniu problemu. Lekarz prócz sugestii w formie zmiany trybu życia - mniej stresu, unikania nadużywania alkoholu zaleca najczęściej leczenie farmakologiczne. Jednym ze skutecznych i sprawdzonych środków na przedwczesny wytrysk jest holenderski produkt Orgasm Extra Tabs. Prócz skutecznego dbania o opóźnianie wytrysku pomaga także w utrzymaniu solidnego wzwodu prącia. Według producenta przedłuża on stosunek do 30 minut, według nas do 20-25 minut, ale to indywidualna sprawa. Na każdego może działać inaczej, w zależności kto ma jaki organizm i problem.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Jak przedłużyć stosunek?"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 20:48

Avatar

Polecam uścisk u podstawy członka.

2 | Jogi

15. maj 2013 o 00:48

Avatar

20 minutowy stosunek ? Co za brednie. To chyba na zaśnięcie. Sama sobie ruszaj tyłkiem przez tyle czasu.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja