Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 kwietnia, 2009

Jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Wiele mężczyzn, nie tylko tych młodych, ale również dojrzałych zastanawia się jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem. Jest to jeden z najczęstszych problemów spotykanych w życiu seksualnym przeciętnego mężczyzny. Istnieje nieliczna grupa mężczyzn, która potrafi kontynuować stosunek chwilę po wytrysku osiągając kolejny wzwód prącia.

Nie to jednak jest sztuką, gdyż wymaga przerwy, kiedy to zazwyczaj nasza partnerka jest bardzo podniecona i może powodować ucieczkę od długo wypracowanego efektu. W obecnej chwili istnieją środki farmakologiczne które są w stanie temu zaradzić. Polecamy zakup odpowiednich tabletek lub żelu opóźniającego wytrysk. Są to środki bardzo skuteczne z których mężczyźni je stosujący są wyjątkowo zadowoleni.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Jak sobie radzić z przedwczesnym wytryskiem?"

1 | tan

20. sierpień 2009 o 18:23

Avatar

“Delay Gel” naprawdę pomaga w opóźnianiu wytrysku, powiedzmy zamiast dwóch minut mogę wytrzymać kilkanaście minut, to wystarcza mojej dupce żeby jęczała jak trzeba. Poza tym polecam przede wszystkim przestać walić konia.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja