Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

22 sierpnia, 2012

Jak wzmocnić doznania?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Jestem zmęczona. Tuż przed “Faktami” mój facet proponuje mi czego to nie będziemy dziś robić w łóżku jak położymy się spać. A ja zastanawiam się… jak pretekst dziś wymyślić, żeby się nie nie kochać? Hmm… może ból głowy? Nie.. zbyt klasyczne. Może że mam jutro na wczesną godzinę do pracy i muszę wcześnie wstać żeby się wyspać? A wy jakie preteksty wymyślacie przed swoimi facetami czy mężami? Też kiedyś tak robiłam, jednak nie to dobre rozwiązanie. Czasami warto zdecydować się, przemóc dla dobra związku. Tylko co zrobić żeby się nie zmuszać? Napewno zwolnić tempo życia. Starać się mniej pracować, odłożyć zadania które miałam zrobić dzisiaj zrobić jutro. Albo położyć się wcześniej spać. No ale jak to? Co na to powiedzą dzieci, czy nie będą przeszkadzać? Trzeba coś wymyśleć. Zamiast chodzić spać o pierwszej w nocy położcie się już do łóżka o 22.30. No ale co jak problem pobudzeniem seksualnym dalej występuje? Jest wiele skutecznych i bezpiecznych środków które zwiększają libido u kobiet. Nawet te najtańsze, niedrogie raz na jakiś czas np. Viamea albo Viafem. Także moje Panie pomyślmy czasem o nas samych, o naszej intymności i o naszych partnerach. Kiedyś przecież jak zaczynałyście lubiłyście to robić non-stop. A teraz? Postarajcie się, aby te czasy powróciły.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Jak wzmocnić doznania?"

1 | Paweł

17. czerwiec 2013 o 22:38

Avatar

Anno mam pewien problem napisz na maila plz :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja