Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

24 września, 2009

Jak zachęcić kobietę?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Jak zachęcić kobietę? Jeśli nie piszemy do czego, to chyba każdy z panów domyśla się, że do współżycia, seksu, namiętnej nocy. Z młodymi dziewczynami jest to trochę trudniejsze, gdyż są one mniej rozbudzone, ale są na to pewne sposoby. Zanim zastosujemy jakiekolwiek metody, trzeba aby podniecenie kobiety osiągnęło wysoki poziom odpowiednio psychicznie ją tego nastawić - szepnąć czułe słowo, dawać psychiczne ciepło. Gdy to już zadbamy może za zgodą partnerki dodać jej do napoju któryś z silnych afrodyzjaków takich jak Hiszpańska Mucha, Afrykańskie Pobudzenie czy może tańszy Erotyczny napój energetyczny. Poza takimi specyfikami możemy dziewczynę oczywiście odpowiednio podniecić, ale trzeba jeszcze zadbać o tę stronę praktyczną. Najlepiej zacząć od łechtaczki, czyli małego punktu zamieszczonego nieco wyżej od wejścia do pochwy. Jest to odpowiednik męskiego penisa. Można to robić palcem, zataczając po nim okrągłe, delikatne ruchy, najlepiej z poślizgiem, np. za pomocą śliny lub żelu. Jeśli natomiast jesteś odważny możesz kupić specjalny cyfrowy wibrator. W przypadku nie powinno się zdarzyć, żeby kobiety to nie ruszyło. Życzymy szczęścia w zachęcaniu kobiet do miłosnych igraszek, powodzenia!

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Jak zachęcić kobietę?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:10

Avatar

erotic drink pomaga, macie jakieś opinie o tym cyfrowym wibratorze?

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja