Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 kwietnia, 2010

Jak zadowolić kobietę podczas stosunku?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Jak zadowolić kobietę podczas stosunku seksualnego? Przeciętny mężczyzna chciałby być dobrym kochankiem w łóżku. Chciałby potrafić zadowolić kobietę, unieść ją na szczyty. Niestety brak odpowiedniego doświadczenia powoduje, że wiele kobiet zmuszonych jest udawać orgazm. Zatem co zrobić by być dobrym kochankiem już od pierwszego razu?

Mężczyzna aby radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem, a konkretnie dużym podnieceniem spowodowanym obecnością jego penisa w kobiecej pochwie powinien doświadczyć jakie odczucia fizyczne zapewnia kobieca pochwa. Dość skutecznie prawdziwą kobiecą pochwę oddaje Fleshlight Pleasure Tube. Nastomist wręcz idealnie imitującym kobiecą pochwę tubą, znaną z amerykańskich filmów jest Fleshlight Paris. Pod tym linkiem można zobaczyć na filmie jak można z niej korzystać. Wrażenia, które zapewnia są wyjątkowo prawdziwe, mężczyźni podobno wręcz nie zauważają różnicy w fizycznym odbieraniu przyjemności pomiędzy kobiecą pochwą a tą tubą. Niestety cena tego produktu jest dość powalająca na kolana.

Polecamy również poradnik poświęcony poświęcony zadowalaniu kobiet i kontroli damskiego orgazmu.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Jak zadowolić kobietę podczas stosunku?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja