Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

23 września, 2009

Jak zakładać prezerwatywę?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Każdy z mężczyzn wiedzieć to powinien - jak skutecznie założyć prezerwatywę. Mimo że prezerwatywa jest jednym z najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych, najczęściej stosowanym przez osoby z przypadkowymi a raczej niezaplanowanymi kontaktami seksualnymi, to jednak nie wielu mężczyzn wie jak ją zakładać, aby była skuteczna. Złe jej nałożenie, któremu najczęściej towarzyszy stres i pośpiech może powodować zsunięcie się jej z penisa lub nawet pęknięcie. W takim przypadku nawet bez wiedzy o tym fakcie pary kochanków może dojść w łatwy sposób do zapłodnienia. Dlatego osoby, które nie są pewne jak to zrobić odsyłamy do Wikipedii. Dla panów o większych rozmiarach członka polecamy prezerwatywy XXL. Pamiętajcie, że większość prezerwatyw nadaje się tylko do jednokrotnego użytku.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Jak zakładać prezerwatywę?"

1 | wibrator

31. październik 2009 o 12:11

Avatar

panowie uczcie się nakładać prezerwatywy zanim będzie na to za późno

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja