Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

29 stycznia, 2009

Jakie wibratory dla kobiet są najlepsze?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Według najnowszych badań w Europie zachodniej wiadomo, że conajmniej 4/5 dojrzałych kobiet posiada wibrator do pobudzania swoich narządów płciowych.  Niewiele co gorzej na tym tle wypada Polska. I przyjmuje się, że praktycznie wszystkie są bardzo usatysfakcjonowane ich posiadaniem - masturbacją za pomocą wibratora. Generalnie większość z nich to wibratory na baterię.  Są praktyczne i dyskretne. Można je schować po kołdrę lub poduszkę.  Na jednym z forów czytamy “Gdy kupiłem pierwszy wibrator swojej dziewczynie była wniebowzięta”. W tym przypadku pozwoliło to na nauczenie się  osiągania orgazmu. W przypadku kobiet, które są dziewicami (nigdy nie odbyły stosunku płciowego) można stosować wibratory łechtaczkowe. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie chciały by penetrować swojej pochwę żadnym ze sztucznych członków, a jedynie pieścić delikatnym żelowym urządzeniem. W sklepach z artykułami erotycznymi można także spotkać wibratory do stymulacji punktu Grafenberga (tzw. punktu G). Jest to bardzo wrażliwy punkt, dzięki którego stymulacji można osiągnąć tak zwany damski wytrysk (niesamowicie silne uczucie). Gdzie odnaleźć punkt G - odsyłam ostatniego linku do Wikipedii. Damski wytrysk to tak zwany Squirt. Spotkać też można wibratory analne (do pobudzania odbytu), waginalno-analne (pochwowo-odbytniczne), większością z nich można także pobudzać sutki na piersiach.

Na pytanie jaki wibrator jest najlepszy dla kobiety, to mogę udzielić odpowiedzi,  że na pewno taki, który jest wykonany z tworzywa najbardziej zbliżonego do ludzkiego ciała, skóry, kóry ma płynną regulację emitowanych wibracji, programy, tak jak np. ten. Ale to jaki dla danej kobiety będzie służył jak najlepiej - to już indywidualna intymna sprawa.

Informujemy, że istnieje możliwość zakupienia całkowicie anonimowo wibratorów - zostało to opisane pod tym linkiem.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

4 odpowiedzi na "Jakie wibratory dla kobiet są najlepsze?"

1 | wibrator

25. listopad 2009 o 18:43

Avatar

najlepsze wibratory to takie jak ten pokazany w artykule, mega wypas, orgazm gwarantowany

2 | Antoni

4. lipiec 2011 o 18:35

Avatar

moja kobieta używała już trzech wibratorów, jeden z nich był z materiału podobnego do skóry w dotyku przyjemny ale nie wiginał się miał długą częścna barterię i kupiła teraz lateksowy ale wiginający się mocniej i teraz ma niesamowite orgazmy. każda kobieta powinna kup

3 | kci@887

8. listopad 2011 o 18:19

Avatar

to jest fajny wibrator wygląda na klasę chętnie bym spróbowała :) http://intymnosc.pl/aff/przem/fonzie-niebieski-wibrujacy-stymulator-lechtaczki-pktg-p-1076.html

4 | mArCeLinA

22. październik 2012 o 16:44

Avatar

A ja ze swojej strony mogę dodać, że wibratora nie należy się bać! ;)
Swój kupiłam już jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że jesteśmy z mężem zadowoleni :) Polecam oferte sklepu
***
Mają naprawdę świetny asortyment!

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja