Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

29 czerwca, 2010

Jestem biseksualna

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Jestem Bi

Jestem biseksualna. Nie zastanawiałam się wcześniej nad tym ale jakoś samo przyszło. Gdy byłam młoda pociągali mnie chłopcy. To ich uwielbiałam pieścić, z nimi się kochać. Dziś wiem, że nie tylko oni mnie pociągają. Tak samo jest z kobietami. Wiem, że są na pewno zadbane umyte, bardziej przestrzegają higieny. Bo cóż złego jest tym, że dwie kobiety ze sobą razem uprawiają seks? Kobieta pomiędzy kobietą bardzo rzadko przenosi chorobę płciową, nie zajdzie w ciążę. Taki seks dwóch kochanek jest bezpieczny. A myśl o pieszczeniu łechtaczki, piersi innej kobiety przysparza mi dreszczy. Któż inny może znać ciało dziewczyny, jak drażnić sutki, jak zrobić dobrze jak nie inna druga kobieta?
Biseksualni panowie zdarzają się znacznie rzadziej niż bi kobiety. Biseksualny facet w Polsce to zło, wyzywany jest od gejów. My pod tym względem mamy łatwiej. Do zabawy dla Pań, które wiedzą czego chcą od siebie, jak siebie pieścić polecam to cacko. Wrażenia są niezapomniane :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Jestem biseksualna"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja