Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

17 marca, 2010

Kochałam się z nauczycielem

Zamieszczony przez: przemo w: Opowiadania Erotyczne

Muszę przyznać, że sytuacja, której nigdy bym się nie spodziewała, przytrafiła się właśnie mi. Jestem uczennicą liceum w dużym mieście, która przygotowywała się do matury. “Pan” od historii był przez nasze dziewczęce towarzystwo bardzo obgadywany. Mimo, że miał prawie 40 lat, był wysoki i przystojny. W dodatku, gdy z koleżankami podchodziliśmy do niego po lekcji zgłosić spóźnienie na zajęcia uśmiechał się zalotnie. Wiedzieliśmy wtedy, że to żarty.
Przede wszystkim z powodu zainteresowania historią, ale trochę też z powodu przystojnego historyka, zadecydowałam, że na maturze będę zdawała historię. zatem zaczęłam chodzić do pana Krzysztofa na fakultety. Czasem, gdy uczyłam się do matury zasypiając zdarzyło mi się, że masturbowałam się zasypiając myśląc o nim, jak się z nim kocham. Były to jedynie marzenia. Wiedziałam, że jest to nie możliwe. Miał duże bicepsy, był wysportowany, chodził modnie ubrany. Zawsze ogolony i seksownie pachnący. W czasie matury podchodził do mnie i mówił nie martw się A., wszystko będzie dobrze. Zdałam maturę. Spotkaliśmy się kiedyś w galerii handlowej i dłużej pogadaliśmy. Nawiązałam do niego, że musielibyśmy się kiedyś spotkać, gdyż skończyłam już szkołę - mając na myśli bardziej klasowe spotkanie z nauczycielem. “Pan” Krzysztof wtedy zaproponował spotkanie w klubie. Zaniemówiłam, ale oczywiście zgodziłam się. Było to samotne spotkanie, przy piwie. Jak trochę popiliśmy wziął mnie na parkiet. Tańczyliśmy. Namiętnie trzymał mnie za pupę. Bardzo mi się podobało. Wiedzieliśmy w klasie, że nie ma żony, ale szczegółów nie znaliśmy. Ja nie pytałam. Zaproponował, żebyśmy poszli do niego i że wezwie później taksówkę, żeby jego uczennica bezpiecznie wróciła do domu. Tam jak domyślacie się kochałam się z nim. Był niesamowitym kochankiem. Czule pieścił moją łechtaczkę, przeżywałam niesamowite orgazmy. Przypuszczam, że to że się kochaliśmy była to zasługa moich feromonów, choć pewności nie mam. Może miałam w sobie po prostu to “coś”. W każdym razie spełnił się mój sen, moje wyobrażenia erotyczne z panem Krzysztofem od historii. To właśnie o o nim myślałam kiedy uczyłam do matury i onanizowałam się.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Kochałam się z nauczycielem"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja