Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 września, 2009

Lalki z seks shopu - gdzie kupić?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Klasyczny przypadek. Nasłuchałeś się żartem od kumpla albo złośliwej koleżanki “kup sobie dmuchaną lalkę w seksszopie jak nie możesz wytrzymać”? Jak ma się to do rzeczywistości? Czy dmuchana lalka kupiona w sklepie z artykułami erotycznymi może dać mężczyźnie przyjemność? To zależy czego mężczyzna oczekuje, czy będzie z takie sztucznej kobiety zadowolony to zależy już od niego samego. Przeciętna lalka posiada trzy otworki miłości, tzn. otwór oralny, analny i waginalny. Do poprawnego korzystania z niej potrzebny jest lubrykant -  żel nawilżający. Czy o posiadaniu lalki z seks szopu muszą wiedzieć inni domownicy? Nie, dlatego nie musisz się obawiać, że Cie wyśmieją, możesz ją zawsze zamówić anonimowo, tzn. na poste restante czy przesyłkę z anonimowym odbiorem we wskazanym przez Ciebie urzędzie pocztowym.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Lalki z seks shopu - gdzie kupić?"

1 | wibrator

29. październik 2009 o 20:10

Avatar

nie próbowałem ale osobiście wydaje się dość dziwne posuwać czy też walić kawałek plastiku który raczej nie jęknie

Formularz komentarza



Coś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja