Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 stycznia, 2012

Czy bezpiecznie jest łapać za tyłek nieznajome dziewczęta?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Niedaleki czas ukazał się klip popularnej w ostatnim czasie wytwórni krótkich filmów Klejnuty w serwisie YouTube. Film został zmontowany głównie z reportażu programu “Rozmowy w Toku” prowadzonego przez Ewę Drzyzgę. Film jest oczywiście zmontowany bardzo na wesoło i posiada bardzo przyjemną linię melodyczną, co widać - autor ma do tego duży talent - i barwo mu za to! Film o którym mowa możecie zobaczyć tutaj - Za Tyłek. Mi jednak chodzi o poruszenie wątku jaki jest poruszany w tym filmie - a mianowicie czy można nieznajome dziewczyny, bądź też dorosłe kobiety łapać za tyłek od tak po prostu bo ma się na to ochotę.

Niestety mężczyźni są takimi istotami, że gdy widzą ładną kobietę, elegancko ubraną, w ubrania które podkreślają kształty pośladków kierują najczęściej wzrok w stronę takiej kobiety. Niestety potrafią się też łatwo podniecać takim widokiem. Oczywiście jednak podniecenie nie jest potrzebne podniecenie aby w mężczyźnie pojawiła się taka ochota. Każdy mężczyzna powinien jednak liczyć się z tym, że chwytając za pupę jakąś dziewczynę na ulicy, w tramwaju, w autobusie w metrze czy na koncercie może mu się w końcu nieźle oberwać. Tak więc jeśli chcecie to robić to niestety tylko na własne ryzyko… niestety niektórzy to bardzo lubią.

Chciałbym dowiedzieć się co uważacie na temat takie łapania za pośladki damskie przez mężczyzn, chciałbym żeby wypowiedziały się zarówno kobiety jak i mężczyźni co sądzą na ten temat. Przesyłajcie swoje uwagi, pomysły. Może warto by zorganizować miejsce spotkań w każdym z większych miast, z wyznaczonym miejscem, gdzie panowie mogliby łapać kobiety w takie pół-intymne miejsca, raczej niekoniecznie łącząc takie przyjemności z seksem. Czekam na Wasze pomysły i sugestie w komentarzach. A także wspomnę, że po wejściu w życie ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) m.in. takie piosenki jak ta nie będą mogły istnieć i powstawać. Dlatego też nie dajmy się - możemy jeszcze temu zapobiec, mimo podpisania umowy handlowej w tej sprawie w Tokio.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Czy bezpiecznie jest łapać za tyłek nieznajome dziewczęta?"

1 | Adam

28. styczeń 2012 o 13:30

Avatar

Jak dla mnie Klejnuty wymiatają! Polecam jeszcze inne kawałki - Krzysiu jem zupę :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja