Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

02 kwietnia, 2012

Leczenie bezpłodności - w jaki sposób?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej młodzi ludzi decydują na stałe związki, stawiają przede wszystkim na karierę zawodową. Zarobki w stosunku do potrzeb finansowych także pozostają daleko w tyle. To przyczynia się do znacznego odkładania w czasie założenia rodziny a w następstwie poczęcia dziecka. W efekcie pary bardzo późno decydują się na pierwszą ciążę.

Powinniśmy wiedzieć, że ryzyko bezpłodności jest tym większe im jesteśmy starsi. Dotyczy to zarówno kobiety jak i mężczyzny. Można nawet powiedzieć, że w takim samym stopniu. Czynnikami zwiększającymi ryzyko jest np. brak aktywnego trybu życia (uprawiania sportów, np. biegania, pływania, siłowni), brak odpowiedniego odżywiania, palenie papierosów, znaczne nadużywanie alkoholu czy narkotyków.

Kiedy można mówić, że para ma problemy z bezpłodnością? Gdy przez rok czasu regularnego współżycia seksualnego bez stosowania żadnych środków antykoncepcyjnych nie dochodzi do poczęcia dziecka. Nie oczekujmy zatem, że gdy postanowimy mieć dziecko i po miesiącu regularnego współżycia, także tuż przed jajeczkowaniem dojdzie na pewno do ciąży, a kiedy to nie nastąpi jest to już problem.

Co można zrobić a przyczynić się do poczęcia dziecka? Poprawny swój styl życia, mężczyzna powinien ograniczyć częstotliwość wytrysków nasienia, a każdy z nich powinien następować bezpośrednio do pochwy kobiety. Kobieta powinna tu po wytrysku spermy leżeć przez 10-15 minut z uniesioną pupą, tak aby ejakulat nie wydostawał się na zewnątrz. Jeśli po wielu miesiącach starań do zapłodnienia jednak nie dojdzie, wtedy warto pomyśleć o badaniach klinicznych, zarówno ze strony kobiety jak mężczyzny gdyż ryzyko bezpłodności w tych przypadkach jest zbliżone.

Pamiętajmy również, żeby nie odkładać macierzyństwa na późne lata. Każda kobieta im jest starsza, tym bardziej prawdopodobne jest ryzyko choroby genetycznej urodzonego przez niej dziecka. Za granicę tego bezpieczeństwa przyjmuje się 35 rok życia kobiety. Także moje drogie - nie odkładajcie macierzyństwa na “stare lata”!

Macie swoje pozytywne przygody z leczeniem bezpłodności? Czy baliście się, że już nigdy nie będziecie mieć dziecka a jednak się udało? Zostawcie w komentarzu słowa otuchy dla tych, którzy starają się właśnie począć dziecko…

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Leczenie bezpłodności - w jaki sposób?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja