Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

19 stycznia, 2011

Starszy kolega używa leków na potencję i działają

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Ostatnio mieliśmy w pracy spotkanie służbowe, wybraliśmy się do knajpy pogadać. Tak się złożyło, że koleżanka nawiązała do tematów seksu. A w mojej pracy pracują osoby w różnym wieku. I tacy po 20-30 lat jak i po 50-tce. Zresztą jakoś tak się zaczęło, że ten starszy kolega zaczął ten temat, a konkretnie jak była mowa o seksie to sam się przyznał, że ma problemy potencją i mówi, że ma problemy w tym wieku. Że mało kiedy może normalnie uprawiać seks, że drobny stres może go wyprowadzić z równowagi, że musi być naprawdę dobrze wypoczęty wtedy tylko mu normalnie staje, choć rzadko. Mówił jednak i przyznał się nam do tego (z resztą to równy gość, poza tym byliśmy już po dwóch piwach), że kupuje w internecie leki na potencję i dzięki temu może normalnie się kochać jak młody człowiek i jak on to mówi może czerpać hece z seksu, gdyż seksik jest wspaniały i robił to kiedy nas jeszcze na świecie nie było :)
Pytaliśmy jak nazywają się te leki które stosuje. Są one dostępne bez recepty i są dostępne pod nazwą Viapro. Są one dostępne w wersji dwóch kapsułek (np. na wypróbowanie czy działa oraz po 10 kapsułek). Zamówiliśmy je sobie, gdyż mój tż jest po pracy często wycieńczony i rzeczywiście okazuje się, że sprawdzają się. Mój tż może kochać się ze mną teraz kilka razy pod rząd mimo że ma wytrysk :) A więc jednak młodzi ludzie mogą także się wspomagać (mimo że niekoniecznie muszą). Pamiętajcie aby stosując te leki zapoznać się z ulotką.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Starszy kolega używa leków na potencję i działają"

1 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:41

Avatar

Tak, leki na potencje w takim wieku to rzecz normalna której nie trzeba się wstydzić. Sama chciałabym aby mój facet jak już będę starsza i pozmarczana je stosował :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja