Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 czerwca, 2010

Z majtkami z wibracją w parku

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Tak sobie siedzę przy kompie i chciałam Wam się pochwalić moim nowym zakupem. Ogólnie uwielbiam bardzo gadżety erotyczne. W sklepie intymnosc, gdyż większość produktów jest tam najtańszych, kupiłam sobie specjalne majtki. Nie są to jednak zwykłe majtki tylko majtki z… wibratorkiem. Majtki są kształt stringów, nie jest to wyglądem nie wiadomo jak modny kształt. Choć gumka nie jest brzydka, ale przede wszystkim jest rozciągliwa. Mam dość zgrabne kształty, ale spokojnie mogłaby je ubrać dziewczyna mająca troszkę tłuszczyku na ciele. Są wygodne na tyle by w nich dłużej pochodzić. Ale wróćmy do tematu majteczek.

Majtki posiadają coś w rodzaju kieszonki, do której chowa się coś półpłaski wibratorek. Nie jest to taki duży wibrator który chowa się do pochwy. Jest to taki “wkład” wibrujący, który pobudza nasze łechtaczki. Dla mnie jest o tyle fajne, że mogę takie majtki ubrać na pupę i iść na miasto. Kiedy np. jadę tramwajem albo autobusem mogę sobie załączyć ja za pomocą pilocika :) Nie mogę jednak pozwolić sobie na doprowadzenie do końca w taki publicznym miejscu gdyż, gdyż nie potrafię przeżywać orgazmu nie okazując go po sobie. Ale ostatnio ustały w końcu te ulewne deszcze i poszłam sobie do naszego parku. Ot na taką majówkę z książką. Idąc już byłam podniecona bo wiedziałam co planuję. Mp4 na uszach, okularki, mały kocyk i moja ulubiona książka. Trawka była średnia, położyłam się w taki zagajniku. Mało ludzi się jeszcze kręciło bo był to środek tygodnia. Przechodziła jakaś mama z dzieckiem, ojciec z wózkiem z bliźniakami. Była też para zakochanych i emerytów. Położyłam się i włączyłam moje wibrujące stringi :) Było fajnie, tak jak w nocy w moim łóżku, choć do tego mam jeszcze co innego żeby sprawić sobie przyjemność ale o tym Wam kiedy indziej opowiem. Nie musiałam trzymać swojej ręki pod spódniczka, niby swobodnie trzymając książkę. Jednak to co czułam to była fala przeszywających mnie dreszczy rozkoszy :) Wyglądałam niepozornie jednak było cudownie. Przeżyłam orgazm jeden, a później jeszcze dwa obok siebie. Polecam wszystkim dziewczynom. Doznania niezapomniane. Niestety faceci nie mają takich wygód :P

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Z majtkami z wibracją w parku"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja