Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

30 listopada, 2009

Mastrubacja w wannie

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Wiele osób, które nie mają komfortu w swoim pokoju, żyją w ciągłej obawie, że ktoś wejdzie do pokoju podczas momentu samozadowolenia się. Szczególnie młode kobiety, dziewczyny mają z tym największy problem, gdyż nie są wyuczone jak dyskretnie przeżywać orgazm i nagle przejść do normalnego zachowania w razie wejścia do pokoju innej osoby i udawania, że nic się nie stało.

Dlatego też wiele kobiet i młodych mężczyzn - dojrzałych chłopców masturbuje się pod prysznicem lub wannie, gdyż żyjemy czasach, gdzie praktycznie każda łazienka wyposażona jest w zamek, tak aby inni mieszkańcy nie wkroczyli nas nagle podglądnąć. Kobiety masturbują się najczęściej palcami dłoni lub dyskretnymi wodoodpornymi wibratorami (delfinkami). Wibratory tego typu pracują cicho, a w razie czego mogą służyć jako część do wsuwania do pochwy imitująca członka męskiego (penisa bez wibracji). Strumień wody pod prysznicem działa też dość mocno, podobnie prawie jak doznania z wibratora na kobiety. Panowie też dość często onanizują się w łazience. Zdarza się, że używają do tego celu olejków nawilżających. Z akcesoriów najbardziej popularnych jest sztuczna pochwa. Relaks w wannie czy pod prysznicem działa zarówno na kobiety jak i mężczyzn działa bardzo odprężająco przez co możemy się bardziej duchowo unieść erotycznej ekstazie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Mastrubacja w wannie"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 21:04

Avatar

Tego wibratora w kształcie delfinka jeszcze nie mam, ale chyba się zdecyduję z uwagi na producenta.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja