Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

06 kwietnia, 2012

Masturbowanie się

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Czy można się masturbować? Czy masturbowanie się nie powoduje skutków ubocznych dla zdrowia? Pytanie to zadał sobie prawie każdy z nas. Dlatego? Bo praktycznie każdy mężczyzna i większość kobiet raz na jakiś czas się masturbuje. Dlatego? Bo masturbacja, popęd seksualny jeśli fizjologiczną częścią każdego zdrowego człowieka, tak jak siku czy kupa. Może zbyt dosłownie powiedziane, ale tak jest cała prawda na ten temat.

Masturbujemy się nawet w stałych, ułożonych związkach, dlatego że nie zawsze mamy taką możliwość aby uprawiać seks z drugą osobą, czasami po prostu nie mamy czasu na współżycie. Seks w łóżku wymaga czasu, często okoliczności na to nie pozwalają aby odbyt normalny stosunek.

Zarówno kobiety i mężczyźni masturbują się rano, zanim pójdą do pracy czy też szkoły, jeszcze w łóżku, w ciągu dnia, ale przede wszystkim przed zaśnięciem przed snem. Bardzo wiele osób podczas masturbacji fantazjuje. Czy to ze swoim szefem / szefową / nauczycielem / nauczycielką / wykładowcą / chłopakiem koleżanki / bliską osobą jeśli nie ma jej w pobliżu. Taka jest nasza natura. Młode kobiety najczęściej używają do masturbacja palców, innych przyrządów takich do stymulacji łechtaczki, dojrzałe zaś walą stymulację pochwy, np. wibratorem. Większość mężczyzn robi to zazwyczaj ręką, ściągając i nakładając napletek lub też używają różnych zabawek. Dzisiejszy rynek erotyczny pozwala doskonale symulować kobiecą pochwę. Z resztą podobnie jak gadżety dla pań, które też zapewniają doskonałe wrażenia. Masturbacja istniała od wieków.

Masturbacja, wbrew temu jak donoszą pewne niepotwierdzone źródła - nie szkodzi zdrowiu, także regularna jeśli dokonuje się tego czynu w dozwolony sposób. Głównie do poczucia winy w nas powoduje przekonanie, że grzechem, czasami nawet ciężkim jest masturbowanie się według kościoła katolickiego. Tylko jak onanizm, masturbacja może być grzechem ciężkim skoro jest to czynność fizjologiczna. Rozładowanie napięcia seksualnego jest zazwyczaj silniejsze od nas. Nawet jeśli w danej chwili potrafimy się opanować to innym razem podniecenie w nas będzie silniejsze i tym bardziej będziemy musieli to zrobić, a jedynie takie myślenie doprowadzi nas do frustracji. Masturbacja nie powoduje wypadania zębów, wyrastania włosów na rękach, ślepoty czy innych starszych wymyślonych historii, pod warunkiem oczywiście że że nie będzie powodowała otarć, np. nieprzeznaczonymi do tego przedmiotami czy intymne miejsce nie będzie odpowiednio nawilżone.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Masturbowanie się"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja