Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 czerwca, 2010

Moja przygoda w lesie

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Byłam wtedy dość młoda i nieodpowiedzialna. Nie wiedziałam co tak naprawdę może mnie spotkać. Zdarzało mi się jeździć autostopem do domu. Kiedyś wpadłam w taki rytm, gdyż chodziłam jeszcze do liceum, że zamiast czekać na pociąg stawałam przy ulicy i machałam ręką prosząc o podwiezienie autostopem.
Wszystko byłoby zwyczajnie aż do pewnego dnia. Była wiosna. Ja miałam już 18 lat, byłam w klasie maturalnej. Zatrzymał się taki zadbany chłopak, miał chyba 23 lata i jakieś młodzieżowe auto WV, chyba był to golf jak pytałam później koleżanki opisując jego wygląd, ale nie jestem pewna. Był naprawdę fajny ale po dłużej rozmowie zaproponował mi, abyśmy się kochali w lesie. Nie wiem dlaczego wtedy zgodziłam się, ale prawdopodobnie dlatego że był przystojny i nie zachowywał się jak dres, a byłam moment przed okresem i rządziły mną niespokojne emocje. Zgodziłam się. Kochałam się z tym chłopakiem w lesie. Nie był do końca najlepszym kochankiem, ale dobrze wspominam tę przygodę. Zastanawiam się, czy któraś z Was też na coś takiego się kiedyś odważyła.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Moja przygoda w lesie"

1 | kci@887

8. listopad 2011 o 18:47

Avatar

wszystkiego dziewczyny trzeba w życiu spróbować ale najbardziej według mnie ważne i bezpieczniejsze jest kochanie sie z wibratorem http://intymnosc.pl/aff/przem/fonzie-niebieski-wibrujacy-stymulator-lechtaczki-pktg-p-1076.html

2 | marek

27. styczeń 2012 o 17:28

Avatar

super ja kochalem sie z dziewczyna na tylnym siedzeniu tez w lesie. A pare metrow dalej w innym aucie tez uprawiali sex tak ze bylo slychac ich jeki . To bylo bardzo podniecajace. Marek z walbrzycha.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja