Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

11 listopada, 2010

Najlepszy erotyczny program partnerski

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Witam wszystkich webmasterów,
Otóż prawie pół roku temu zapisałem się do program partnerskiego WC. Współpracowałem już w sumie z wieloma serwisami internetowymi, z którymi na zasadzie prowizji można zarobić pieniądze za polecanie ich produktów i usług. I okazuje się, że największe pieniądze można zarobić na… promowaniu stron erotycznych. Nie chciałbym się rozpisywać o szczegółach i kwotach do zarobienia, ale jak się okazuje - w przypadku takich stron odsetek ludzi wykupujących dostęp do materiałów dla dorosłych jest bardzo wysoki. Stąd też przy odwiedzalności strony 50-100 unikalnych użytkowników dziennie można zarobić 200-800zł na miesiąc. W ostatnim czasie znacznie zwiększyła się ilość osób korzystających z płatności online, w związku z tym prowizje od opłat dostępowych są większe niż od dostępu wykupowanego przez wiadomość sms. Zarobki oczywiście zależą od samej strony internetowej jaką się posiada, jakie treści dokładnie na niej zamieszczamy, ale przede wszystkim polecam z uwagi na wysoki procent dokonywanych transakcji w stosunku do odwiedzin strony. Pod tym linkiem możecie poczytać więcej i zobaczyć jakie serwisy dla dorosłych możecie promować. Innym także ciekawym programem jest Intymność, w którym można promować artykuły erotyczne, typu wibratory - ogólnie wszystko co dostępne jest w przeciętnym sekshopie. Oferują aż 20% prowizji od wartości poleconych towarów. Zarobki w podsumowaniu są jednak mniejsze, ale dostępność programu partnerskiego nie jest tak ograniczona jak w przypadku treści “graficznych”.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Najlepszy erotyczny program partnerski"

1 | Asia

3. czerwiec 2011 o 02:20

Avatar

Witaj! Też uczestniczę w programie partnerskim WC. Mógłbyś mi proszę powiedzieć, czy na polecaniu tego PP innym użytkownikom dało radę coś zarobić? Pozdrawiam!

2 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:49

Avatar

Mój chłopak zarabia całkiem nieźle z programem partnerskim Intymnosc, z resztą chwali sobie go dobrymi opiniami, wypłatami następnego dnia od kiedy uzbiera się conajmniej 100zł. Na temat WC nie mam zdania bo to promowanie erotyki :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja