Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 września, 2009

Jaki jest najlepszy wibrator dla mężczyzny

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Przy wyborze najlepszego wibratora dla mężczyzny należało by zwrócić uwagę przede wszystkim, czy jego główne wskazanie ma zastosowanie analne. Otwór analny to po prostu odbyt, często nazywany anusem. Do typowo męskich zastosowań dobry jest wibrator analny z wypustkami, jest to uniwersalny wibrator, nadaje się także do penetracji pochwy kobiety. Wibratory, które posiadają specjalne wypustki odpowiednio działają na odbyt, zapewniając tym samym wysokiej jakości doznania. Innym tańszym rozwiązaniem są tańsze żelowe masturbatory analane. Tego typu zabawki można wpychać przy użyciu żelu do odbytu i powodować parcie tak jak przy wypróżnianiu, daje to przyjemne doznania, szczególnie dlatego, że pobudza to tak zwany męski punkt G - prostatę. Jest to punkt, który znajduje się u mężczyzny zazwyczaj około 10cm od zwieraczy odbytu od strony układu rozrodczego. Innym rozwiązaniem stosowanym przez mężczyzn są odpowiednie tuby, które oblegają całego członka wokół. Chcielibyśmy jednak przekazać, że wibratory przypominające męskiego członka mogą być używane doodbytniczo przez mężczyzn i wcale nie musi to oznaczać, że taki ktoś jest gejem!

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

3 odpowiedzi na "Jaki jest najlepszy wibrator dla mężczyzny"

1 | ana

26. październik 2009 o 20:59

Avatar

masturbatory dla mężczyzn… panowie też widzę nie chcą być gorsi :)

2 | wibrator

31. październik 2009 o 12:07

Avatar

są ok, ale niezbędne jest odpowiednie nawilżenie!

3 | kci@887

8. listopad 2011 o 18:42

Avatar

znałam faceta który miał taką tubę i muszę przyznać że była naprawdę realistyczną i wiele kobiet mogłoby mieć obawy czy nie są wykonaniem lepsze niż kobiece pochwy

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja