Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

03 kwietnia, 2010

Najtańsze wibratory

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Ostatnio dużo piszę Wam o wyszukanych cyfrowych wibratorach, które mają wiele programów drgań i wibracji, które można stosować podczas stosunku, jednak są one jednak bardzo drogie i niedostępne dla wszystkich. Dlatego też chciałem zaproponować Wam takie wibratory, które są najtańsze, a jakość ich wykonania jest w porządku.

Wibrator Fancy Flipper 39,90zł (po przecenie)
Jest to wibrator w kształcie delfinka, produkowany przez dobrą holenderską firmę ToyJoy. Nadaje się do penetracji kobiecej pochwy oraz łechtaczki. Zatem może doprowadzić kobietę zarówno do orgazmu pochwowego i łechtaczkowego. Z uwagi na niewielki, zgrabny rozmiar, kobieta może go schować do torebki.

Mały Wibratorek 19,90zł
Mały zwyczajny wibrator o białym kolorze i podłużnych wypustkach. Ma 13 długości, czyli nie wiele mniej niż przeciętny europejski penis w trakcie wzwodu. Może się także nadawać do początkujących zabaw analnych. Wykonany z plastiku.

Wibrator do punktu G 47,90zł
Wibrator do stymulacji punktu G u kobiet, lub jego odpowiednika u mężczyzn (do stymulacji prostaty). Dzięki niemu kobieta może przeżyć orgazm pochwowy wraz wytryskiem (tak tak.. kobiety też dzięki specjalnej stymulacji punkt G mogą mieć wytrysk ejakulatu). Orgazmy przeżywane dzięki tego typu wibratorom są wyjątkowo intensywne.

Wibrator z przyssawką 59,90zł
Wibrator który przysysa się do łechtaczki. Zapewnia podobno o wiele przyjemniejszy orgazm łechtaczkowy niż mężczyzna podczas seksu oralnego. Przeciętna kobieta dochodzi do niego po ok. 40 sekundach. Dzięki stałemu trybu pracy kobieta może przeżyć nawet do kilkunastu orgazmów łechtaczkowych pod rząd (tzw. orgazm wielokrotny).

Dla mężczyzn dostępnych jest także duża ilość tzw. sztucznych pochw. Część z nich dostępna jest w wersji z wibracją, przez co mężczyźni mogą być stymulowani nawet podczas snu (przy odpowiednim ułożeniu się podczas zasypiania). Podobno jeśli mężczyzna trafi w “dziurkę” podczas snu wzwodzonym członkiem, zapewnia to szczególnie ciekawe sny erotyczne.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Najtańsze wibratory"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja