Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 listopada, 2009

Nastolatki - czym się masturbują?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Nastolatki - czy się masturbują i jeśli tak to czym?

Seks w Polsce kobiet - starszych dziewcząt jest dozwolony od osiągnięcia 15-tego roku życia. Oglądanie seks filmów dozwolone jest od 18-stu lat. Masturbacja nastolatek, czyli starszych dziewcząt jest nieco inna niż dojrzałych kobiet. Wiele z nich używa do tego celu nie klasycznych wibratorów dildo, a wibratorów łechtaczkowych tzw. motylków i innych. Jest to spowodowane tym, że młodym kobietom nie sprawia tak duże przyjemności penetracja analna, jak pieszczenie łechtaczki, czyli punktu kilka centymetrów wyżej od wejścia do pochwy, otoczonego wargami sromowymi.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Nastolatki - czym się masturbują?"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:28

Avatar

nastolatki masturbują się przede wszystkim stymulując łechtaczkę. taki motylek powinien być dobrym rozwiązaniem

2 | WildOrchid

27. styczeń 2010 o 19:15

Avatar

Młode dziewczyny najczęściej korzystają z własnych paluszków, przygodnych przedmiotów itp. Kupowanie zabawek pojawia się później (a szkoda, bo telefony nie służą do tego celu!).

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja