Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

05 kwietnia, 2012

Nauczycielka i uczeń - Kocham się w pani od biologii

Zamieszczony przez: przemo w: Opowiadania Erotyczne

Mam 18 lat, właściwie to prawie 19 i w tym roku będę zadawał maturę. Zbliża się wiosna a moje hormony buzują. W szkole są różni nauczyciele, głównie nauczycielki. Często nie miłe nie uprzejme. Inna jest jednak moja pani od biologii, pani Aneta.
Nie miałem jeszcze nigdy dziewczyny więc nie wiem jak to jest być z kobietą, jak należy się przy niej zachowywać, nie wiem jak całować, jak uprawiać seks. Ale wiem na pewno jakie dziewczyny mi się podobają i jakie mnie pociągają seksualnie. Nieraz w szkole idę sobie do toalety i tam masturbuje się. I wiecie o kim najczęściej myślę? Nie taki często o swoich koleżankach - uczennicach z klasy, nie o superlaskach wystrojonych i przechadzających się po korytarzach w moim liceum, a o mojej nauczycielce, pani Anecie która prowadzi fakultety z biologii. Dlatego też właśnie też postanowiłem, że to właśnie taki przedmiot będę zdawał na maturze.
Pani Aneta ma dokładnie 36 lat, wiem, sprawdziłem na facebooku, zresztą na naszej-klasie też ma konto. Wiem też, w której części mojego miasta mieszka, nawet w którym bloku. Kiedyś widziałem jak była na spacerze ze swoim synem i córką. Męża nie ma, chyba się rozwiedli. Nieraz dzieci czekają na nią w szkole. Pani Aneta ma wspaniałe ciało, nie ma figury modelki, ale wspaniałą krągłą pupę, potrafi stylowo się ubrać, da o delikatny elegancki makijaż, ciągle przychodzi obrana w coś nowego i wyszukanego - potrafię zapatrywać się na nią długimi chwilami. Nieraz siedzę z ławce, to nic, że dookoła mnie są same młode dziewczyny. Jak potrafię długimi chwilami zapatrywać się na nią, miewam często przy tym erekcje i niekoniecznie skupiam się na tym co mówi. Imponuje mi także swoją osobą, bo nie jest taka jak inne nauczycielki, nawet te młode. Jest miła uprzejma, jak czegoś nie wiem to wytłumaczy, głupio nie wyśmiewa się jak większość nauczycielek które nie mają pedagogicznego podejścia. Często jak zasypiam wyobrażam sobie, że uprawiam z nią seks. Wyobrażam sobie ją pupę jak wygląda nago, że uprawiam z nią nie tylko klasyczny seks, ale że i analny i oralny, że spuszczam się jej na twarz a ona zlizuje i połyka moją spermę… ah. Ile dałbym za to naprawdę. Kupiłem sobie nawet takie coś w internetowym sekszopie co sprawia, że wyobrażam sobie że to robi mi loda. A wrażenia są niesamowite. Tak bardzo chciałbym z nią to robić, kochać się i szaleć na całego. Mam nawet taki fetysz, że jak oddaje moją kartkówkę którą miała w domu to aż walę sobie konia trzymając ja i spuszczam się na tę kartkę. Pewnie wyda Wam się to śmieszne, ale tak silny mam pociąg do niej. Najbardziej jestem zadowolony z faktu, że prawdopodobnie będę chodził do niej na korepetycje, do jej domu. Mam taki plan, że jak będę u niej w domu, to będę chciał skorzystać z toalety. Na pewno jej bliska obecność, pewnie możliwość spojrzenia za biust spowoduje że przeproszę ją i pójdę do toalety sobie ulżyć. Tak pociąga mnie ta kobieta. A jak już będę w toalecie to marzy mi się że będzie tak kosz na brudną bieliznę. Na pewno do niego zaglądnę i poszukam jej majtek. Jeśli tylko tak będzie to na pewno wezmę je do ręki przyłożę to miejsce gdzie była jej pochwa i będę pocierał swoim penisem tak, aż trysnę i zostawię swoje nasienie. Nie zajmie mi to długo więc raczej nie powinna podejrzewać że to ja. A najbardziej moi drodzy to chciałbym się z nią kochać. Tak, z panią Anetą, wyjątkową, wspaniałą panią od biologii.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Nauczycielka i uczeń - Kocham się w pani od biologii"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja