Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

16 września, 2011

Opinie o feromonach

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Jakie są opinie o fermonach? Hmmm… jeśli o mnie chodzi to zauważyłam, że na mnie działają. Problemem jest tylko fakt, że osoby które je kupują myślą, że nagle staną się na tyle atrakcyjni, że osoba każda płci przeciwnej rzuci się na nią. Tak oczywiście nie jest. Jeśli jakaś kobieta ma mężczyznę w którym jest zakochana czy też męża z którym jej się dobrze układa to nie należy oczekiwać że rzuci się że na mężczyznę w perfumach z feromonami. My ludzie, jesteśmy stworzeniami rozumnymi. Owszem feromony działają, ale są skuteczne na osobach, które nie są w związku, powodują zwiększenie zainteresowania swoją osobą, ale wzbudzenie pożądania seksualnego nie następuje w większości przypadków. Tutaj znajdziecie skuteczne feromony znanych firm. Nie decydujcie się na te tańsze, nie są one zazwyczaj skuteczne.

Dla wyjaśnienia tym co nie wiedzą - feromony to substancje które powodują u płci przeciwnej zainteresowanie swoją osobą. W naturze występują intensywnie u zwierząt, np. psów. Suka, która znajduje się tuż przed owulacją wydziela feromony wyczuwalne dla psów, te zaś w promieniu kilkuset metrów są przez nią przyciągane. Ludzie także produkują naturalne feromony, jednak nie są tak skuteczne jak te syntetyczne. Zapraszam do wypowiedzi w komentarzach jakie są Wasze odczucia odnośnie używania feromonów - czy skutkują czy tez nie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Opinie o feromonach"

1 | kci@887

8. listopad 2011 o 17:45

Avatar

dla tych co wątpią w działanie feromonów - według mnie działają nieraz zauważyłam różnice w zainteresowaniu panów szkoda tylko że wszędzie są takie drogie prawie jak firmowe dobre perfumy

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja