Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

21 listopada, 2009

Pierdzenie podczas seksu

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

“Pierdzenie” podczas seksu to inaczej wypuszczenie gazów z jelit otworem odbytniczym podczas stosunku seksualnego. Dla jednych może być niesmaczne, dla drugich powodem do jeszcze większego podniecenia a dla jeszcze trzecich czymś normalnym, zwykłym wychodzącym z założenia, że skoro można pierdzieć na co dzień, to dlaczego nie podczas seksu. Często zdarza się, że partnerzy nie mogą się powstrzymać, gdy wykonują wiele gwałtownych ruchów przy penetracji, żeby nie “pierdnąć”. Wówczas tzw. “pierd” może być jeszcze bardziej głośny gdyż zwieracze odbytu zostaną rozluźnione tylko na moment pod wpływem większego parcia na odbyt, ale też szybko zamknięte na skutek wstydu. Zwykle to mężczyźni częściej tolerują u kobiet “puszczanie bąków” podczas seksu niż kobiety u mężczyzn, ponieważ kobietom rzadziej zdarza się “pierdzieć” w towarzystwie i spożywają zazwyczaj lżejsze pokarmy. Należy pamiętać, że puszczanie “bąków” jest rzeczą normalną, naturalnym zachowaniem organizmów ssaków od zarania dziejów i nie należy tak naprawdę się tym przejmować. Alternatywą, dla tych którzy chcą się przygotować do stosunku, tak aby przy nim nie “pierdzieć” może być zastanowienie się nad spożywanymi pokarmami, które powodują powstawanie gazów w jelicie, ogólnie mówiąc należy spożywać lekkie produkty. Dla tych, którzy szczególnie się o to troszczą, należy rozważyć przyjęcie doustnie espumisanu z wyprzedzeniem czasowym, który jest na odgazowanie się.

Innym czasami mylnie spotykaną formą “pierdu” spotykanego u pań jest jest potocznie nazywany “pierd pochwowy”, czyli dźwięk bardzo podobny do tego z anusa, różni się przede wszystkim tym, że nie wydziela gazów, czyli “nie śmierdzi”. Jest to związane z nagromadzeniem się powietrza w pochwie, które czasami musi mieć ujście, często na skutek zmiany pozycji.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

3 odpowiedzi na "Pierdzenie podczas seksu"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:21

Avatar

pierdnąć podczas stosunku to żaden wstyd

2 | Yonash

27. marzec 2010 o 15:17

Avatar

popieram - też zdarza się mojej żonie pierdnąć podczas stosunku i wtedy nawet mnie to podnieca

3 | sandra

11. lipiec 2010 o 10:50

Avatar

czemu tak jest ??

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja