Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 czerwca, 2010

Połykanie spermy

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Tak się ostatnio zastanawiałam co złego jest w połykaniu nasienia. Mając na myśli jego połykanie mam względy nie tylko estetyczne, zdrowotne, ale również moralne. Wdałam się ze swoją koleżanką w dyskusję na temat połykania. Okazuje się, że ona nie pozwala swojemu chłopakowi na wytrysk nasienia z finałem w ustach, gdyż byłoby to poniżające dla niej jako kobiety. Zastanawia mnie, czy Wy też tak macie.
Ja osobiście lubię jak mój facet spuszcza się mi na buzię, jak po mojej twarzy spływa sperma aż do piesi. Dla mnie jest to bardzo podniecające, zdarza mi się, że mój ukochany pieści w tym samym czasie moją łechtaczkę, wkładając delikatnie paluszek do pochwy. Chciałaby Wam moje drogie czytelniczki zachęcić do połykania owoców miłości swojego faceta, gdyż jest to dla nich bardzo podniecające, szczególnie że we współczesnych filmach dla dorosłych jest to jeden z głównych sposobów zakończenia stosunku. Na początek wcale nie musicie połykać. Wystarczy, że pozwolicie sobie skończyć na buzi!

Połykanie spermy - skutki
Połykanie spermy wcale nie powoduje skutków ubocznych dla przeciętnej kobiety. Ilość spermy, którą mężczyzna wydziela podczas ejakulacji jest bardzo mała, tj. około płaskiej łyżeczki cukru, nie może taka ilość wpłynąć na ból brzucha, na nasze zdrowie. Nie jest możliwe również zapłodnienie w ten sposób, gdyż układ pokarmowy w żadnej ze swoich części nie jest połączony z układem rozrodczym kobiety. Połykanie spermy nie szkodzi nam moje kochane pod warunkiem, że mamy stałego partnera, którego darzymy zaufaniem intymnym. Musicie wiedzieć, żeby nie robić tego z nieznajomym, gdyż w spermie mężczyzny znajdują się substancje, które mogą przenieść wirusa hiv, który powoduje aids. Dlatego też niech taka forma pieszczot będzie stosowana wobec bliskiego partnera.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

9 odpowiedzi na "Połykanie spermy"

1 | rafał

2. grudzień 2010 o 20:32

Avatar

połykanie jest ok. powie to każda/każdy po wielu praktykach po prostu musi minąć trochę czasu nastawienie psychiczne zgadzam się z panią Anią połykaj spermę

2 | Basia

15. marzec 2011 o 11:18

Avatar

a ja tak lubię sperme chłopaka że każę mu spuszczac sie do słoika a potem sobie piję…bardzo mnie to podnieca

3 | u_k

24. czerwiec 2011 o 14:00

Avatar

Jakość ludzkiej spermy zależy od wielu czynników. Zapraszam do przeczytania opinii oraz porad na ten temat. Znajdziesz tam również nagranie oddania spermy. ***

4 | paweł

31. lipiec 2011 o 00:26

Avatar

ja pierdole jakie bzdury ona gada hahaha

5 | kci@887

8. listopad 2011 o 18:07

Avatar

na stronie http://intymnosc.pl/aff/przem/ znajdziecie środki na polepszenie jakości i smaku spermy :)

6 | marek

27. styczeń 2012 o 17:56

Avatar

sperma w ustach dziewczyny to nic ponirzajacego dla niej . Ja dupcie bym wylizal lasce z jezykiem w odbycie z wielka rozkosza marek walbrzych. Pa Aniu

7 | mario

1. luty 2012 o 15:16

Avatar

Jakie poniżanie,jest w połykaniu???Co za ciemnogród!!!Ja jak liżę pussy kobiecie z którą jestem,a ona ma orgazm w moich ustach to też jest poniżenie?????????????????????Niema nic piękniejszego jak kobieta finiszuje z rozkoszy w ustach faceta.Nie mylić z oddawaniem moczu! Pozdrawiam wszystkie Panie co lubią i pragną finału w usteczkach.

8 | Kukuleczek

5. sierpień 2016 o 12:54

Avatar

Ok

9 | Kukuleczek

5. sierpień 2016 o 12:57

Avatar

Ją uwielbiam to

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja