Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

20 września, 2009

Prezent dla dziewczyny - stringi z wibratorem

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Dla Panów, którzy nie wiedzą co kupić swojej dziewczynie, kobiecie na prezent z okazji np. urodzin, imienin, rocznicy, gwiazdki czy też walentynek proponujemy stringi z angielską nazwą Party in my Pants co można przetłumaczyć jako “Impreza w moich majtkach”. Wibrujące majtki produkowane są przez renomowaną firmę od produkcji akcesoriów erotycznych Scala - ToyJoy, więc jakość ich wykonania powinna być wysoka. Działanie przyjemnych majteczek powinno polegać na masowaniu łechtaczki. Wielu z panów pewnie przed kupnem zada sobie pytanie - hmm… czy przez to ona nie będzie chciała się ze mną mniej kochać? Kupcie, jesteśmy przekonani, że nie pożałujecie! Zawsze to ten który sprawił prezent, może mieć w ręce pilota… O produkcie można poczytać tutaj.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Prezent dla dziewczyny - stringi z wibratorem"

Formularz komentarza



Coś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja