Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

03 kwietnia, 2012

Problem z erekcją - jak zapobiegać?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Wielu z panów często miewa problemy z osiąganiem erekcji. Przed stosunkiem członek opada, mimo że bardzo tego pragniemy, nie można nałożyć prezerwatywy. Problemy te mogą występować u młodych chłopców jak i u dorosłych, dojrzałych mężczyzn. Niestety wielu z nich nie próbuje rozwiązać problemu, a większości przypadków można sobie poradzić.

Najpierw panowie w młodym wieku. To oni najczęściej miewają problemy gdy bardzo pragną uprawiać seks z partnerką, z którą dopiero inicjują życie seksualne. Pierwszy raz, do tego dochodzi jeszcze stres dziewczyny, która sama denerwuje się faktem mającego zaraz nastąpić współżycia, co dodatkowo potęguje stres partnera. Niektórzy w takim przypadku polecają seks po alkoholu. Czy to jest dobre rozwiązanie? I tak i nie. W niektórych przypadkach alkohol może wpływać na podejście do seksu relaksująco, ale bardziej dla kobiety. Dla mężczyzna jeśli wypije zbyt dużo może mieć problem ze wzwodem i wówczas nie osiągnie poprawnej erekcji. Bardzo dobrym produktem który pomaga rozwiązywać tego typu problemy jest Viageon dla mężczyzn i Viagmea dla kobiet na wzmocnienie libido.

Jest też także druga grupa mężczyzn, który mają problem ze wzwodem penisa, często także problemy z założeniem prezerwatywy. Tu niekoniecznie problem może dotyczyć ich stanu psychicznego a mniej sprawnego fizycznie organizmu. Dlatego też warto dbać o swoje zdrowie, kontrolować to czym się żywimy, także w młodym wieku. Dojrzałym mężczyznom polecam pigułki Viamax Pure Power o działaniu “niebieskiej tabletki”. Polecam na początek małe opakowanie aby przekonać się co do działania tych tabletek, podobno efekty są bardzo zadowalające, o czym zresztą świadczą komentarze w zakładce “opinie”. Dla Pań natomiast sugeruję preparat Venicon, dzięki któremu można osiągnąć natychmiastowe podniecenie. Na jednym z forów spotkałam się z opinią, że po zastosowaniu tej tabletki orgazm przeżyła kobieta, która nigdy wcześniej go nie osiągnęła. Proszę o komentarze do artykułu czy się ze mną zgadzacie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Problem z erekcją - jak zapobiegać?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja